Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот qwerryyy » 14 Мар 2017, 16:31

Чух много добри отзиви за отслабването с Либрамед, потискал апетита, ограничава желанието за сладко и това все мнения на хора, пробвали продукта.
Вашето мнение какво е използвали ли сте добавката за сваляне на килограми и имахте ли някакви странични ефекти? От наученото разбрах, че е възможно да се свалят по 1,5 килограма без да се спазва диета. Вие какво мислите за Либрамед?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Lisica » 14 Мар 2017, 17:01

Когато завършвахме миналата година доста съученички пиеха либрамед, някои спазваха и диета с това и посвалиха доста килограми, но и младото тяло сваля повече, знаете. Обаче имаше и такива, които почти не промениха начина си на хранене и не смъкнаха повече от килограм за месец.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Yunona » 14 Мар 2017, 17:16

qwerryyy написа: Вие какво мислите за Либрамед?


Гледала съм презентации на Либрамед на фармацевтичен форум. Мисля, че продуктът би могъл да е добър помощник в борбата с отслабването, но не и основен играч :wink:
Той съдържа разтворими фибри, които образуват гелообразна форма в стомаха, запълват го, което създава чувство за ситост. Това запълване в някаква степен би могло да намали апетита. Освен това Либрамед забавя усвояването на захарите, то става по-равномерно и съответно - възможно е да потисне и желанието за ядене на сладко. Казвам "възможно е" защото всъщност тези неща са повече на психологическа основа и при един привикнал към сладкото организъм психическата привързаност към самият акт на похапване на сладко може да е по-силна от обективното действие на продукта...
Странични действия няма и неслучайно това медицинско изделие е разрешено за употреба и от деца.
Не очаквайте от Либрамед значителен ефект, ако не спазвате подходящ, редуциращ теглото хранителен режим и не се движите достатъчно.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот krasi_more » 14 Мар 2017, 17:22

Аз съм пила либрамед, след като родих първото си дете, и имаше ефект, преди само се чудих как да се завра в хладилника, после за 20 дена свалих 2 килограма, без никакви усилия от моя страна, въпреки че не започнах нито диета, нито спорт, но най-накрая успя да се намали желанието ми да ям. Но наистина добрите резултати идват след като се употребява с добра диета.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Pipilota » 14 Мар 2017, 20:39

И аз съм чувала добри неща за продукта. Хубавото наистина е, че са безвредни. Досега единствения продукт, подходящ за деца за отслабване беше Цемафадар. Поне ако не се лъж за името в момента ми изкочи от главата. Аз също обмислям да започна да гипия.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Kremiliya » 15 Мар 2017, 12:29

От 2 седмици пия Либрамед и мога да кажа, че се чувствам изключително добре, имах само подуване първите 2-3 дена, но бързо отшумя, без никакви странични ефекти като цяло. Наистина усещам, че намалява чувството за глад, не изпитвам такова желание да ям каквото и да е било,а преди постоянно бях гладна, дори и да бях ангажирана, корема се обаждаше. Сега се храня редовно и пия 2 пъти по 3 таблетки на ден.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Rali_hr » 15 Мар 2017, 14:52

С диета стават работите. Ние след консултация с детски ендокринолог и диетолог включихме за 1 месец по 3 таблетки на ден на дъщеря ми, която наистина имаше сериозни проблеми с килограмите, но диетата беше задължителна.
От друга страна, моя приятелка ги би без резултат, но тя не спазваше и никакъв хранителен режим. Вярно, че се намаля апетита,но все пак ако се яде пица, макар и малко по-малко, няма как да се постигнат добри резултати.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот S_Milenska » 15 Мар 2017, 15:36

И отново се вижда, че без диета не може, тогава защо се пият такива хапчета, това не разбирам, след като диетата ще свърши цялата работа?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Yunona » 15 Мар 2017, 16:03

S_Milenska написа:И отново се вижда, че без диета не може, тогава защо се пият такива хапчета, това не разбирам, след като диетата ще свърши цялата работа?


Диетата не върши цялата работа, а нейната работа се подпомага от "хапчетата".
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Постижимо ли е отслабване с ЛибраМед?

Мнениеот Kaya » 15 Мар 2017, 16:26

Тези хапчета, поне тези, които са за отслабване, главната им цел е да подействат на намалянето на апетита, защото може и да си на диета, но да не можеш да свалиш, защото прекаляваш с яденето на диетичната храна, разбирай по повече филийки, по повече авокадо, големи порции. С подобен род медикаменти може да се ограничи глада, което е много важно, за намалянето на порциите.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта