Как да ухая свежо през целия ден?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот BettyBoop » 04 Апр 2017, 14:35

Като сложим на страна ясната тема за лична хигиена и отделно ползването на парфюми, дезодоранти и всички нормални неща. Естественият мирис на човешката кожа се влияе и от хранителните навици и здравословния начин на живот.
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Mon_ton » 04 Апр 2017, 14:39

наистина е така, има си хора, които си миришат по-силно, или по-особено, независимо от хигиената, не знам от храна ли е от друго ли е, но определено се забелязва.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот kikimoraa » 09 Апр 2017, 09:57

Аз си поръчвам парфюми онлайн и са винаги с високо качество, така няма издънки, свежестта е гарантирана. хубавия парфюм е най-важното :)
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Апр 2017, 14:35

kikimoraa написа:Аз си поръчвам парфюми онлайн и са винаги с високо качество, така няма издънки, свежестта е гарантирана. хубавия парфюм е най-важното :)

От къде и какви си поръчваш?
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Май 2017, 09:53

Къпане сутрин и вечер е моя начин да мириша що годе добре, но пак до вечерта се отмирисвам.. :) затова пък вбанята съм с абонамент и парфюми разбира се :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Jully » 31 Авг 2017, 11:51

Хубавия парфюм е много важен, както и дезедоранта. Слагай го често, като отидеш до тоалетната слагай по малко. Гримът също е от значение, той също придава свежест на вида, не само и аромата. Колкото и добре да миришеш, ако не си положила усилие за външния си вид, това се забелязва.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Kaya » 05 Сеп 2017, 13:47

Благодаря ви за съветите. Взех си малко повече мокри кърпи в мен и вечер след работа се избърсвам подмишниците, нанасям нов дезедорант и слагам малко парфюм. Явно без да се повтори процедурата няма как да се запази свежестта.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Rali_hr » 05 Яну 2018, 11:21

Искам да ви обърна внимание, че не бива да използват различни рол они и подобни стикове за под мишница. Най-добре да се заложи на натурални продукти, като например камък с неутрален аромат, за който сме говорилии в друга тема.
Благодарение на такива стикове, стигнах до възпаление и запушване на порите под мишниците и в резултат, сега потта ми мирише доста по-силно от преди.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Милинка » 23 Мар 2018, 17:56

Аз използвам стипца след баня и преди излизане. После е лосион за тяло и парфюм. Стипцата се слага на чиста кожа - подмишниците, ако решите и на други места. Идеята и е - да не запушва порите, позволява изпотяване, но не и миризма от него. Това нещо ми го каза една дама по време на тренировки. Нали знаете много хора в една зала скачат и миризмата е туш. Оттогава го използвам редовно. Разбира се не е нещо вълшебно, но е доста трайно. Все пак, ако цял ден човек е в движение е добре по някое време да сложи наново :)
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Милинка » 23 Мар 2018, 17:57

Ще добавя само, че всеки човек и всяка дама има различен интензитет на потене и миризма. Но за допълнителния аромат спмагат и някои храни като лютотот например :)
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта