Как да ухая свежо през целия ден?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Kaya » 15 Мар 2017, 16:38

Не знаех как да кръстя темата, интересувам се за наистина добри рол-они или други козметики за подмишници. Обожавам, когато усещам аромата на жените, знаете как се носи от тях мирис на чисто и на свежо, но при мен не се получава и все имам чувството, че мириша лошо, въпреки че се къпя редовно, не искам нещо, което да убива нечистоплътното ми тяло. :mrgreen:
Вие какво използвате за подмишници и успявате ли да постигнете този ефект, при който жената мирише на свежо и на чисто часове след като се е облякла за работа? :?:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Мар 2017, 20:06

Мога да ти кажа какво правя аз, но този ефект който ти искаш се постига и със скъп парфюм. Иначе банята гледам задължително да ми е сутрин, а не вечер, защото все пак потим се минават 12 часа от къпането и все се омърсявам. А от рол оните на Адидас съм много доволна, наистина освежават много и наистина няколко часа мирише, другото е - хубав парфюм. :) това е най-малкото и разбира се, ако работата ти е тежка, няма как цял ден да миришеш на свежа трева. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот vanusha » 15 Мар 2017, 20:31

И аз горе долу така правя - къпя се сутрин и с рол он, използвам различни, не вземам някаква определена марка. Но използвам и хубави парфюми, избирам си без да робувам на марки, но си вземам парфюми средна класа. :)
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Monika_Spasova » 01 Апр 2017, 10:12

Определено скъпия парфюм е много важен, защото има дълготрайна свежест, но пък и без него с добра хигиена може да се постигне хубав аромат.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот kikimoraa » 01 Апр 2017, 22:02

Сутрешен душ, вечерен. Добро здраве, интимни препарати, хубави парфюми, аз използвам камък за подмишниците
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Pipilota » 02 Апр 2017, 08:28

И аз не мога да го постигна това, не казвам, че мириша лошо, но просто това ухание, което да се усеща около мен го няма. Може би не ползвам достатъчно качествена козметика, това е така де, аз парфюми по 100 лева нямам. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Апр 2017, 09:55

Е, момичета, трябва дас е къпем по-често, видяло се е! С една баня в неделя, явно няма да стане. :mrgreen:
Иначе аз използвам хубав ароматен ролон особено през лятото и се ухае страхотно от него, наречете ме луда, даже не използвам парфюми, за мен смесването на аромати е ужасно! Сутрешен душ, рол он и крем са достатъчни.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот queenie » 02 Апр 2017, 20:31

Dove против изпотяване за подмишници и хубав парфюм.
queenie
 
Мнения: 26
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:50

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот Snejna » 03 Апр 2017, 12:08

queenie написа:Dove против изпотяване за подмишници и хубав парфюм.

Рол он ли имаш или сух парфюм, как се водеше, стик? Защото аз съм забелязала, че рол онът винаги мирише повече, докато стиковете не отделят толкова аромат. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да ухая свежо през целия ден?

Мнениеот vanessa_ » 03 Апр 2017, 12:48

на първво място е душа, след като следва хубав лисион по цялото тяло, подмишниците и парфюм, това няма как да не ти гарантира свежест, но за целия ден, до края на деня, поне още веднъж ще трябва да се минеш с рол он и да се парфюмираш.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron