НУРУЛИН ДУО против болка!

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

НУРУЛИН ДУО против болка!

Мнениеот Kaya » 16 Мар 2017, 11:24

Здравейте, попаднах преди няколко седмици на страхотен продукт за болки и бързам да ви го споделя. Нуролин дуо се казва, има същите активни съставки като ибупрофена, но на мен той не ми действа, може би защото е нов препарат и непознат за тялото ми ефекта беше много бърз. Имах страшно главоболие, шум в ушите, направо ми прималяваше (благодаря на съседите и техния ремонт), изпих хапчето и много бързо се почувствах по-добре.
Мъжът ми го пи за зъбобол и него го облекчи и изкара ноща без да се налага да пие аулин.
Препоръчам го на всеки, който има зъбобол, главоболие,а на дамите и за ментруални болки. :smile:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: НУРУЛИН ДУО против болка!

Мнениеот svetlozara » 16 Мар 2017, 12:39

Преди 2 седмици бях с грип и пих точно това за температурата и главоболието, на мен ми подейства добре.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: НУРУЛИН ДУО против болка!

Мнениеот Elica » 16 Мар 2017, 12:43

Аз съм обикновен човек, харесва ми, че цената е далеч по-малка от ибупруфена, който е по 7-8 лева опаковката. ;) А щом върши и работа още по-добре, до такива лекарства прибягваме всички и то нерядко за съжаление.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: НУРУЛИН ДУО против болка!

Мнениеот asdddwww » 16 Мар 2017, 14:47

Начии, точно в момента бих опънал едно такова хапче за главоболие. :) ще го пробвам и аз, ако до довечера не е спряла да ме боли главата ще взема.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта