Какво мъжете не знаят за жените?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот Memento » 17 Фев 2012, 17:09

Ето това е вече нещо различно и оригинално, благодарности към Silvi, това са факти за жените които наистина повечето мъже не знаят :D
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот alexandar82 » 29 Мар 2012, 16:57

Milenstz86 написа:Един мъж никога няма да разбере какво се крие в главата на една жена. Може да се заблуждажаме, но истината ще е винаги някаде там.

Еее, ти уби всички илюзии в мен :lol: Наистина понякога говорим на различни езици, но ако познаваш добре човека до себе си, този въпрос въобще няма да стои ;)
alexandar82
 
Мнения: 28
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:37

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот Невена » 09 Апр 2012, 15:00

Memento написа:Колкото повече се опитвам да разбера жените, колкото повече ги опознавам, толкова повече разбирам, че нищо не знам за тях. :?


Мисля, че не нямаш правилен подход. Без да познавам жените, които явно си се опитвал да разбереш мога да ти кажа, че всяка жена иска три основни неща: внимание, сигурност и любов. Това е. Нищо друго. Жените обичат да се чувстват защитени и сигурни и много често това тяхно желание (или по-скоро тази тяхна нужда) се възприема от срещуположния пол като каприз или прищявка. Мъжете, разберете че една жена не се нуждае от вашето разбиране и съпричастност, от вашите красиви думи и клишета...една жена се нуждае от действия и любов...
Аватар
Невена
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2012, 16:16

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот tweety » 19 Апр 2012, 14:30

Сега ще ви разкажа един виц и вие сами ще трябва да си направите извода колко ни познават мъжете!
Един младеж от Перник срещнал Господ и той му казал:
- Тъй като ти си от малцината, които могат да се срещнат с мен ще ти дам възможност да поискаш да ти изпълня едно желание!
И младежа казал:
- Искам да изправиш завоя по околовръстното за да мога като дам газ да влизам с 120 в града!
Господ му рекъл:
- Това ли е желанието ти, тъй като няма да е много лесно, но ти давам шанс да си избереш нещо друго тъй като това желание може и да не мога да изпълня.
Тогава младежа му казал:
- Господи, направи така да мога да разбирам жените!
Господ се хванал за брадата, помислил, помислил и отговорил:
- Я кажи за кой завой става дума!
Сега оставам на вас да размислите над думите ми!
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот Ann » 04 Авг 2012, 14:10

Женските гърди са онази част от тялото на жената, която най-често прави впечатление на мъжете, но много малка част от тях знаят всичко за гърдите. Ето за това ви предоставям 10 любопитни факта за женските гърди:


1.Знаете ли коя е притежателката на най-големите гърди на света и какви са размерите на чашката й?

В началото на 2009 г. бразилката Шейла Херши бе записана в книгата с рекорди на Гинес като притежателката на най-големите гърди в света. След девет коригиращи операции Шейла е вкарала в своите... пардон, но тук думата "бомби" е най-удачна, близо 9 килограма или около 3800 кубически сантиметра силикон. Това прави нейните дадености размер 38KKK, което звучи като две снадени баскетболни топки, а вероятно е и по-голямо.

2. Знаете ли как се нарича организацията за защита правото на жените да ходят без горнище?

GoTopless.com е американска неправителствена организация, която защитава позицията, че жените имат също толкова право да се разхождат с гол бюст на публични места, колкото и мъжете. Често въпросната НПО организира срещи (по гърди) в подкрепа на идеята, която отстоява.

3. Има ли симетрия в женските гърди и на какво се дължи асиметрията в тях?

На света няма комплект гърди, в който и двете да са еднакво големи. Обикновено лявата е по-голяма от дясната. Разликата понякога обаче е толкова малка, че е почти незабележима. Зърната на гърдите също са различни по размер и дори сочат в различни посоки.

4. Гърдите са първото нещо, което мъжете забелязват в жените

Така де, това едва ли е чак толкова неизвестен факт. Университетът Виктория в Уелингтън провежда изследване, което доказва, че в по-голямата част от случаите, първото нещо, на което мъжете обръщат внимание в една жена са гърдите. Няма нищо срамно в това, още повече, че друго изследване доказва, че ако гледате женски гърди само по една минута на ден, ще живеете по-дълго.

5. Коя е нацията с най-голям бюст?

Преди известно време компанията за бельо Triumph проведе проучване, което установи, че британките са с най-големи дадености в Европа. Повече от половината от жените на Острова носят сутиени с размер на чашката D. Втори по този показател са датчанките, а трети - холандките. Най-малки са на италианките, при които 68% от дамите използват сутиени с размер на чашката B.

6.Каква е средната маса на женските гърди?

Всяка женска гърда съдържа около 4-5% от мазнините в женското тяло, което е около 1% от общото тегло на средностатистическата жена. Средната маса на една гърда е 498.9 грама.

7. Гърдите пълнеят ли?

При жените между 20 и 30-годишна възраст, гърдите са изградени от мазнини, млечни жлези и колаген - съединителната тъкан, която ги прави твърди. С напредването на възрастта обаче жлезите и колагена се свиват, а количеството мазнини нараства. Това явление вместо обаче да направи размера на сутиена, който жената носи по-голям, кара гърдите да увисват.

8. Опасна ли е корекцията на гърдите?

Жените, които са се подложили на пластична операция, за уголемяване на гърдите са три пъти по-склонни към самоубийство от дамите, които не са си поставили импланти. Този риск нараства с времето. Според доклад от 2007 г. това не се дължи на токсичността на силикона, а е по-скоро в резултат на фундаментално душевно разстройство.

9.Ползите от силикона

Големите гърди по чудо спасяват израелска гражданка. Инцидентът се случил по време на ракетна атака извършена от Хизбула. Две години преди случката, жертвата се била подложила на операция за уголемяване на гърдите. По време на атаката тя била ранена в гърдите от шрапнел, но оцеляла благодарение на имплантите си. Самият имплант, който поел удара обаче не оцелял.

10. Има ли наука, която да изучава женската плът е бельо?

Политехническият университет в Хонг Конг предлага обучение и дипломна квалификация по Сутиенознание (Bra Studies). Студентите в този курс се учат как да проектират и конструират сутиени.
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот Genoveva » 12 Авг 2012, 14:51

Много неща не знаят мъжете за жените, но не това е най-лошото. Най-лошото е в това, че не искат да ги научат, искат да ни дресират така както на тях им е удобно, а след това се оправдават, че ние жените сме се променили и вече не сме тези, в които са се влюбили.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот manmut » 17 Дек 2012, 13:47

Че то мъжете знаят ли нещо за жените?А жените знаят ли нещо за себе си?Жените не знаят,какво знаят за себе си,а пък какво остава за мъжете :D Това което аз знам за жените е,че не знаят какво искат или по скоро то постоянно се мени :)
manmut
 
Мнения: 22
Регистриран на: 07 Дек 2012, 11:41

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот mix_twix » 05 Фев 2015, 11:14

manmut написа:Че то мъжете знаят ли нещо за жените?А жените знаят ли нещо за себе си?Жените не знаят,какво знаят за себе си,а пък какво остава за мъжете :D Това което аз знам за жените е,че не знаят какво искат или по скоро то постоянно се мени :)

:roll: Доообре... Стигнахме до извода, че никой не знае нищо за жените! :)
Според мен един от най-големите митове, които жените поддържат пред мъжете е, че те не ходят до тоалетната, примерно! :lol: :lol: :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот silver933 » 18 Фев 2015, 12:11

Жените имат много тайни, това е факт особено повечето направо са мистерия как от чудовища се превръщат в принцеси и аз още се чудя как става тоя номер и къв е тоя грим?!? :shock: :shock: :shock:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот balsam » 28 Мар 2016, 15:12

Някои се правят на големи разбирачи, но винаги се появява някоя жена, която им разбива наученото досега :mrgreen: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron