Какво мъжете не знаят за жените?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот d_2 » 31 Окт 2011, 12:50

Изображение
Жените не мразят футбола
Те мразят това, че даже и да са голи ако дават мач няма да им обърнете заслуженото им внимание.

Жените също разказват вулгарни вицове
Но, внимавайте, защото са способни да се шегуват грубо и на ваш гръб.

За едно нещо лъжат лесно
За годините си или пък за размера на сутиена си.

Вие мислите за кариера, пари, инвестиции
А тях ги интересува само взаимоотношенията ви, всичко се върти около това за жените.

Главоболието
вече не е на мода за жените, за да се измъкнат от креватните приключения
Така, че ако тя ви каже, че не е емоционално настроена за тези неща сега, не се косете, просто не й е до тези неща сега – тази вечер. Причината не сте вие.

Подсъзнателно обвиняват бебето, което ги е направило дебели
Но си го изкарват на вас, свиквайте с това.

Тя харесва вашата синя вратовръзка и нова риза
Глупости! Ако жена ви каже това, знайте, че изобщо не го мисли, а просто ви харесва вас.

Ако не плащате с чек, вие сте стиснат
Ако не задържите вратата на асансьора за нея, вие сте малодушен. Ако пък плащате с чек искате да покажете финансовата си независимост, ако задържите вратата кавалер. за нея се опитвате да й покажете, че има нужда някой да се грижи за нея. Жени не може да ги разберете. Но все пак бъдете кавалер.

Няма значение какво казва, защото не го мисли
Тя завижда на майка ви, на сестра ви, на бившето ви гадже, на новата ви секретарка, на парфюма ви, на телефона ви, на лаптопа ви . . . женска природа.

Размера има значение за нея
Винаги е имало. А “Титаник” потънал ли е?!
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот kriskiss2001 » 31 Окт 2011, 12:56

Мъжене още много неща не знаят за жените, но това ни харесва. Иначе ако всичко се знае не е интересно, светът трябва да е любопитен, екстремен и неочакван ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Превод на 24 женски реплики!

Мнениеот spend » 02 Ное 2011, 15:25

Изображение
1. Да = Hе

2. Hе = Да

3. Може би = Hе

4. Аз съм виновна = Ще съжаляваш

5. Трябва ни = Аз искам

6. Решавай сам = Вярното решение е вече очевидно

7. Прави каквото искаш = По-късно ще ми платиш за това

8. Трябва да си поговорим = Трябва да ти се оплача

9. Разбира се, продължавай = Хич не искам да го правиш

10. Аз не съм разстроена = Разбира се, че съм разстроена, идиот!

11. Ти си толкова мъжествен = Трябва да се обръснеш, а и целия си потен.

12. Разбира се, че си грижовен = Можеш ли да мислиш за нещо друго тази вечер освен за секс?

13. Бъди по-романтичен, изключи лампата = Имам целулит на бедрата

14. Уф, тази кухня е толкова неудобна = Искам нова къща

15. Искам нови пердета = и килими, и мебели, и тапети…

16. Закачи картината тук = Hе, имах предвид ето тук!

17. Обичаш ли ме? = Мисля си да те помоля за нещо скъпо

19. Колко ме обичаш? = Днес направих нещо, което хич няма да ти хареса

20. Ще бъда готова след минутка = Събувай си обувките и потърси нещо интересно по телевизора

21. Дебело ли ми е дупето? = Кажи ми, че съм красива!

22. Трябва да се научиш да общуваш с хората = Пpосто се съгласи с мен

23. Аз не викам! = Да, аз викам, защото това е важно!

24. Ти слушаш ли ме?! = [Прекалено късно, вече сте умряли]
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот kriskiss2001 » 02 Ное 2011, 15:34

Това ми хареса. Абсолютно правилно е това, ние мъже някои от тези неща ги знаем, но ти вече ни помогна да ви разконспирираме....е , ние ще се правим, че не сме защото ще е по-интересно ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот spend » 02 Ное 2011, 15:39

kriskiss2001 написа:Това ми хареса. Абсолютно правилно е това, ние мъже някои от тези неща ги знаем, но ти вече ни помогна да ви разконспирираме....е , ние ще се правим, че не сме защото ще е по-интересно ;)


Ти гледай да не опреш до фраза 24..... :evil: :lol: :lol:
Аватар
spend
 
Мнения: 109
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 14:10

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот kriskiss2001 » 02 Ное 2011, 15:47

spend написа:
kriskiss2001 написа:Това ми хареса. Абсолютно правилно е това, ние мъже някои от тези неща ги знаем, но ти вече ни помогна да ви разконспирираме....е , ние ще се правим, че не сме защото ще е по-интересно ;)


Ти гледай да не опреш до фраза 24..... :evil: :lol: :lol:

Хаха, забавна си, слушам те, слушам те, ама ти дали ме слушаш :roll:
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Кои са най-честите грешки на мъжете?

Мнениеот delinda » 03 Ное 2011, 10:47

Изображение
Никой мъж не е застрахован срещу грешки с жените. Особено при запознанствата и първите срещи – тогава грешките са най-сериозни, защото могат да ти попречат да преминеш след фазата със запознанството. Ето 5 от грешките, които мъжете допускат в тези ситуации:

1. „Тя е твърде красива. Значи или е заета, или си търси някого с много пари.”

След като направиш това предположение за сексапилната мацка, която седи на съседната маса и от време навреме поглежда към теб, ти си тръгваш и пропускаш възможността да се запознаеш с нея. И да разбереш, че не всички красиви жени са заети или си търсят богат мъж.

Да правиш предположения и на базата на тях да се оттегляш, без дори да си опитал да се запознаеш с една жена – това е грешка. И последствието от нея е, че в един момент ще се окаже, че нямаш никаква смелост да говориш с красивите жени наоколо.

2. Ако постоянно й подарявам подаръци, тя ще е моя

Да, жените обичат цветя. Обичат и неочаквани романтични подаръци. Само че в началото по-добре не се изхвърляй.

Ако на първата ви среща се появиш с огромен букет червени рози, плюшено мече и желание да платиш киното и вечерята, мацката най-вероятно ще се стресне. И ще реши, че искаш да я впечатлиш с материални неща, защото не можеш по друг начин.

3. Ако й повтарям колко я харесвам, тя ще ме заобича

„Много ми харесваш. Много ми е приятно с теб. Истински се забавлявам. Караш ме да се чувствам невероятно”... Това не са неща, които една жена иска да чува непрекъснато. Фактът, че излизаш с нея и двамата си прекарвате добре, би трябвало да е достатъчен, за да й покаже, че я харесваш. Не е нужно да й го казваш. Така ще я оставиш и малко да се почуди за чувствата ти, което е добре за поддържане на интереса й.

4. Трябва винаги да съм на разположение за нея

Тя заминава за уикенда? Да, ти ще отидеш да разходиш кучето й. Ще отидеш и до магазина със списъка, който ти е оставила. Нищо, че имаше планове за уикенда.

Колкото повече съобразяваш плановете си с нея, толкова повече тя ще очаква да правиш всичко за нея. А жените никак не си падат по мъже, които могат да разиграват и които се въртят като кученца в краката им.

5. Аз нямам дебел портфейл и не приличам на Брад Пит. Значи нямам шанс с жените.

Комплексът за малоценност никога не е помогнал на никого за нищо. Да, вярно е, че социалният статус и привлекателността привличат женското внимание, но това далеч не е всичко. Напротив, често се случва мъжете с много пари или с красива външност да разчитат твърде много на тези неща и да забравят, че интересната и очарователна личност на един мъж е също толкова важна. Понякога собственият ти стил и оригинален подход към жените могат да те заведат доста по-далеч, отколкото си мислиш.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Кои са най-опасните жени?

Мнениеот hera_00 » 15 Ное 2011, 11:39

Изображение
Безразсъдната бохемка
Тя е опасен хищник и е звяр във всичко, което прави. Тя пие прекалено много, взима прекалено много наркотици и участва в битки.
Има безотговорно поведението. Нещата ще ескалират. Такава жена лесно ще си намерите, но трудно ще се отървете от нея. Затова тя е в нашият списък.

Ревнивото чудовище
Това чудовище е със страшен външен вид и се преобразява, когато друга жена влиза в "зоната му". И започват да валят обвинения, обиди и закани по ваш адрес.
Изображение
Такава жена не се срамува да направи сцена на публично място, пред приятелите или роднините ви. Тя ще ви вдига скандал даже само защото сте благодарили и сте се усмихнали на момичето на касата в магазина. Определено ще бъдете унижаван с такава жена и съжаляван доста.
Изображение
Лепката
Мила, лъчезарна в началото, докато клъвнете. А след това и в тоалетната ще ходи с вас и една минута със себе си няма да имате.
Тя ще бъде обсебена от това да е винаги със вас и да не ви изпуска за минута.
Доминиращ контрол и наблюдение. Един съвет: при първият признак на това – БЯГАЙТЕ...
22.jpg
22.jpg (22.95 KiB) Прегледано 2733 пъти

Уличницата
Уличницата е хамелеонът на опасните жени. Тя използва своите умения, за да ви оплете в мрежата си и вие да сте винаги на нейно разположение, когато тя поиска. Но, без много тривиалности и изрази като "връзка", "гадже" или "годеник". Вие просто сте нейната поредна или една от много й играчки.

88.jpg
88.jpg (16.87 KiB) Прегледано 2733 пъти

Контролираща откачалка
Тя ще живее, за да ви казва как правите нещо погрешно и как да го направите както трябва. сте го правиш погрешно и трябва да го направим по пътя си. Скоро, ще ви казва как да се обличате, къде да ходите и ще контролира животът ви изцяло. Вашето мнение ще е нейно мнение.
Ще будите смях, подигравки и съжаление в очите на околните.


155451_1728674983698_1443171881_31926827_965584_n_large.jpg
155451_1728674983698_1443171881_31926827_965584_n_large.jpg (8.54 KiB) Прегледано 2733 пъти

Златотърсачката
Този вид опасни жени са само и изцяло съсредоточени върху портфейла ви. Това хитро създание ще използва женските си хитрости да ви оплете в мрежите си, за да се докопа до парите ви по всички възможни начини.
Изображение
Красив трън в задника
Ах, тя е най-горещото нещо, което някога сте виждали. Но тя е мухоловка на мъжете, благодарение на красивият си външен вид. Вие сте заслепен от красотата й и единственото нещо, което искате да правите е каквото каже тя.
Тя е № 1 на най-опасните жени за един мъж, защото тя е химера и превъплъщение на всички опасни жени. Тя е изящният манипулатор.
Нейната красота ще ви накара да пренебрегнете здравия разум и да се оставите в нейните ръце.
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

Re: Превод на 24 женски реплики!

Мнениеот Forman » 16 Ное 2011, 10:04

spend написа:Изображение
1. Да = Hе

2. Hе = Да

3. Може би = Hе

4. Аз съм виновна = Ще съжаляваш

5. Трябва ни = Аз искам

6. Решавай сам = Вярното решение е вече очевидно

7. Прави каквото искаш = По-късно ще ми платиш за това

8. Трябва да си поговорим = Трябва да ти се оплача

9. Разбира се, продължавай = Хич не искам да го правиш

10. Аз не съм разстроена = Разбира се, че съм разстроена, идиот!

11. Ти си толкова мъжествен = Трябва да се обръснеш, а и целия си потен.

12. Разбира се, че си грижовен = Можеш ли да мислиш за нещо друго тази вечер освен за секс?

13. Бъди по-романтичен, изключи лампата = Имам целулит на бедрата

14. Уф, тази кухня е толкова неудобна = Искам нова къща

15. Искам нови пердета = и килими, и мебели, и тапети…

16. Закачи картината тук = Hе, имах предвид ето тук!

17. Обичаш ли ме? = Мисля си да те помоля за нещо скъпо

19. Колко ме обичаш? = Днес направих нещо, което хич няма да ти хареса

20. Ще бъда готова след минутка = Събувай си обувките и потърси нещо интересно по телевизора

21. Дебело ли ми е дупето? = Кажи ми, че съм красива!

22. Трябва да се научиш да общуваш с хората = Пpосто се съгласи с мен

23. Аз не викам! = Да, аз викам, защото това е важно!

24. Ти слушаш ли ме?! = [Прекалено късно, вече сте умряли]

Това, което сте написали е наистина така.Но ако един мъж е с една жена от достатъчно дълго време ще се научи да разкодира посланията й :lol: :lol:
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Какво мъжете не знаят за жените?

Мнениеот зозо » 18 Ное 2011, 11:46

Основното, което един мъж трябва да знае за една жена е, че ние сме по-хитри, по-коварни и по-досетливи. Мисля, че това е достатъчно, за да знаете, че последната дума винаги е на жената. 8-) :lol:
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта