Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Lollipop » 30 Мар 2017, 19:34

Аа, мисля си ги аз! С всички съм в страхотни отношения, чуваме се и ми минава през ума по някое АКО, но ей така от любопитство, като да си облечеш червена блуза да видиш как излгеждаш. не че го искаш да го носиш ами ей така да се видиш, та и с моето мисленет ака, почудя се какво ли би било, пък ми мине! Не мисля, че за това видиш ли вече съм примряла за тях.и съм още влюбена...
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот gabinka_80 » 25 Май 2017, 10:56

Много ми е странно, как още се виждате с гаджетата си и се чувате с тях, след като сте се разделили, значи между вас не се е получило и няма причина изобщо да поддържате връзка. Защо и как може да се породи приятелство? Не евъзможно..
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Guppy » 25 Май 2017, 12:55

Гаджетата трябва да останат в миналото. Аи съм сигурна, че нито един настоящ партньор няма да одобри, ако приятелката му се вижда и чува с бившите си гаджета.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Pipilota » 31 Авг 2017, 11:30

Какво има да ги мисля, хора останали в миналото, може да се видим, да си поговорим, но не изпитвам никакво влечение нито се чудя каквото и да е било, свързано с тях. Това малко по малко може да ми отрови брака, намесят ли се стари чувства, дори и да ги няма, за мен не е много окей да мислиш за това, какъв би бил живота ти с някой друг.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот rali06 » 28 Сеп 2017, 19:55

Преживяла съм всичките ми гаджета и то доста бързо. Пълно безразличие изпитвам към всеки от тях и не ме касят. Дори като ме търсят, не ме жегват по никакъв начин.. Животът е прекалено кратък, за да страдаме за хората от миналото ни. Газ напред и това е.
rali06
 
Мнения: 211
Регистриран на: 28 Сеп 2017, 17:20

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Lollipop » 29 Сеп 2017, 10:37

Никой не говори за стари чувства или за някакви сериозни отношения, а по-скоро да се замислиш как ли би ти се развил живота. Не мисля, че някоя от нас изобщо споменава чувства, или емоции, желание да напусне партньора си, или пък примираме за тях. Аз, както казах, съм в страхотни отношения с тях, намирам ги за много готини хора, това, че не се е получило, не означава, че не са свестни човеци, нали така? Не забравяйте, че и ние сме бивши за някои. :wink:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Slavena » 03 Окт 2017, 10:44

Винаги ми е било интересно какво се случва с тях, но имам едно гадже, което ме заряза заради друга и така и не го надживях, още ми е тръпка като го видя, въпреки че е вече с жена и дете.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот qwerryyy » 03 Окт 2017, 12:07

Аз не се интересувам от тях, рядко се сещам какво ли правят или да се чудя как са що са. Ако ми пише някой от тях, обикновено иска нещо, или мнението ми, защо новата им приятелка ги е зарязала. :lol: Мога да кажа, че на 100% съм ги преживяла.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Krum » 05 Окт 2017, 14:26

Преживях ги чак сега, след като станах баща. До скоро все ме гризеше съвестта, ама какво, ама що. Липсваше ми нещо. От както се събрах със съпругата ми, вече съм напълно спокоен и изобщо не се сещам за нито една бивша. Сигурно на човек ми трябва време да преодолее хората, с които е бил..
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Malina » 23 Окт 2017, 20:22

Това, че се интересуваш от тях чисто човешки, не значи, че съжаляваш, че сте се разделили или че искаш да сте отново заедно. Аз така го разбирам. Много силни определения и преувеличаване е това, че видиш ли, понеже си в добри отношения и не ги мразиш, значи още тайно копнееш по тях.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта