Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Kaya » 31 Окт 2017, 11:42

И аз се присещам от време на време, но не го правя на голяма драма, след като съм се сетила- стила съм се. Понякога си мисля за някой от предишния ми гаджета, как е какво прави, как ли се развива живота му. Това не означава, че ще зарежа семейството си, за да ида да го гледам него.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Dipsy » 18 Апр 2018, 15:18

На мен ми се е случвало да си мисля за някои от бившите, но чак пък да си мечтая за тях и разни въображения да ми идват на главата - не :roll: Приятелят ми не ми дава много възможности да си мисля за други мъже, а и време нямаме за себе си, камо ли някой друг да внасям във връзката ни. и така сме си добре :razz:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Frac » 18 Апр 2018, 17:38

Аз като видя някой бивш и започвам да си мисля-добре че не съм с него, защото... и си нареждам сто причини. После си викам: "Ех какъв готин мъж имам до себе си" и съм много доволна. :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот vanessa_ » 29 Апр 2018, 08:13

Аз не се присещам, много съм ревнива и мразя искрено бившите си гаджета. :mrgreen:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот kauda » 29 Апр 2018, 11:15

не го разбирам това, какво толкова се оплаквате от бившите си гаджета, сериозно! Нали сте били двойка, не сте се разбрали - точка, толкова ли сте били глупави, че сте правили такива избори, че чак ви е срам и ви е лошо и едва ли не, страхотия ви казвам! Всички момчета,с които съм била се развиват добре,имат добра работа, свестни са, просто не сме изпитвали силни емоции един към друг, но не мога да им пожелая нищо лошо, нито мога да се срамувам, че се сещам за тях
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот p.petrov » 01 Май 2018, 04:32

Все някакви спомени ти се връщат, но за част от секундата.. после се връщаш към настоящето и не поглеждаш назад! :)
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Frac » 04 Май 2018, 17:32

Да, след като са бивши, разбираш, че си избрал по-доброто :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Jully » 12 Сеп 2018, 12:59

Да, не говоря за тях, не се виждам с тях, за мен те не съществуват. Така е и с гаджетата на мъжа ми, би ми било ужасно, ако знам, че той поддържа връзка с някоя от тях.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Милинка » 02 Ное 2018, 17:01

Преживявам ги, но не веднага. Има един период да преживяване, който не е мн ок. После ми минава и не ми пука за тях, изпята песен...
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Успявате ли наистина да преживеете старите гаджета?

Мнениеот Никол_20 » 19 Дек 2018, 16:06

Естествено, че ги преживявам. Иначе как ще продължа напред и ще търся истинския човек за мен? Щях да си тъпча на едно място. За да стигнем до извода, че трябва да се разделим, значи сме направили (или поне аз) много компромиси и сме чакали достатъчно дълго време, за да видим промяна.
Аватар
Никол_20
 
Мнения: 71
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:13

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron