Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот kikimoraa » 29 Май 2017, 17:32

Бих казала, че сближаването трябва да е от учтивост, когато те пита да отговаряш, когато пожелае среща, да присъстваш, но само заедно с гаджетоти. :)
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот Snejna » 13 Юни 2017, 12:43

Добрите отношения с който и да е от семейството са плюс и предпоставка за едно по-приятно съжителство. И без друго в наши дни повечето млади живеят с родителите си или разчитат много на тях. Бъдете в добри отношения, излизайте заедно, дръж се мило, а не е нужно да споделяш тайни с нея или да ставате много близки.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот Pipilota » 13 Юни 2017, 16:29

Един ден щезнам, че не трябва да бъда мила с гаджетата на синовете ми, за да не се къхарят после, че съм много мила! Кажете, как трябва да се държим, ние клетите майки с вас младите девойки, които идвате у дома, я на гости, я с преспиване. Тррябва ли да ви дадем нещо за ядене, или само да ви поздравим хладно, да ви оглеждаме и разпитваме или да не се интересуваме от вас?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот skyfly » 14 Юни 2017, 12:57

Добрите отношения на пречат на никой, нали така. Приемаш я културно, отговаряш, поддържаш разговора и толкова и аз съм на мнение, че не енужно чак да й споделяш, но няма лошо да сте в нормални човешки отношения. Тя може би се притеснява и вълнува, може би синът й е споделил нещо за теб повече, отколкото ти мислиш, че има между вас и тя да се притеснява да се чувстваш комфортно.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот Snejna » 14 Юни 2017, 15:59

skyfly написа:Добрите отношения на пречат на никой, нали така. Приемаш я културно, отговаряш, поддържаш разговора и толкова и аз съм на мнение, че не енужно чак да й споделяш, но няма лошо да сте в нормални човешки отношения. Тя може би се притеснява и вълнува, може би синът й е споделил нещо за теб повече, отколкото ти мислиш, че има между вас и тя да се притеснява да се чувстваш комфортно.

Същото казвам и аз.Не се дават обещания, че ще са дружки, а и може момчето, както си казала, да е яко влюбено.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот Malina » 22 Авг 2017, 14:51

Не мисля, че е лошо, все пак е възможно с тази жена един ден да сте семейство, не пречат на никого добрите оношения. Не е нужно да споделяте и да се чувате по телефона, но може да бъдете достатъчно любезни, да се поздравявате и да се разпитвате за общи неща, докато сте заедно.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот S_Milenska » 28 Авг 2017, 15:55

Аз не виждам нищо ненормално или неестествено в това да се запознаетес родителите и да се сближите. Не е задължително да си разменяте телефоните и да се виждате, но когато се съберете не пречи да проявите малко любезност. колкото и да не мислите, че една връзка е свериозна, не се знае дали тя няма да остане за цял живот, така че какво пречи да се сприятелите малко поне със свекървата? :0
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот Локумът » 11 Сеп 2017, 19:02

Трябва да разберете, че и жената се е постарала, за да се чувстватв вие комфортно и добре. Надали го орави с цел да ви застави да се жените едва ли не, или някакви подобни
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот vanusha » 05 Яну 2018, 13:32

Добрите отношения наистина са бонус, но не е задължително да стават център на връзката и да се създават нови отношения. Не пречи учтивост и т.н. но не и да се прекалява в отношенията.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Трябва ли да се сприятелявам с майката на гаджето ми?

Мнениеот Malina » 06 Яну 2018, 14:47

За мен е важно, независимо дали връзката е дългосорчна или не, все пак добрите отношения не вредят никому!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron