Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот amoreamore » 03 Апр 2017, 14:23

Имам нужда от съвет, синът ми е на 14 години и в училище го тормозят и то не кой да е - а момичетата! Осъзнавам колко смешно и срамно звучи това, но го тормозят, закачат го, щипят го, подиграват му се, гонят го удрят го и всичко това само момичетата.
Няма никакви проблеми с момчетата, но момичетата се побъркват по това да го тормозят под някаква форма. В петък му бяха скрили раницата и чак в събота му я донесе един негов приятел.
не разбирам каква може да е причината момичетата да го тормозят, той е мило момче, изглежда добре, спортува, не е груб ... не го разбирам! Някой може ли да ми даде съвет как да постъпим?! Какво да посъветвам и него?! :?:
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот krasi_more » 03 Апр 2017, 15:41

Според мен момчето ти е най-харесването момче в училище. :mrgreen: И затова е преследвано от момичетата, може да се опита да се държи с тях малко по-грубо, за да си мислят, че и той проявява интерес към тях. Ако ги избягва, ще се сърдят още повече.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Апр 2017, 10:11

И при нас нещо такова се получава, има две възможности - или си падат по него, или е по-чувствителен и на тях просто им доставя удоволствие да виждат неговите реакции. Това е, че на тази възраст не можете да се намесите. Просто трябва да го оставите да премине това и той да търпи още малко, а и след като е на 14 скоро ще е в ново училище и няма да има нужда да се занимава с тези създания. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Апр 2017, 10:48

След като казваш, че изглежда добре, не е буен, не е и затворен в същото време, значи най-вероятно е от харесваните момчета и нали знаете, бий ме,значи те обичам. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот Pipilota » 04 Апр 2017, 11:45

лелеее, до къде стигнахме, момичетата да тормозят момчетата! Но не се учудвам, в наши дни момичетата са по-страшни от момчетата. Гооври с него, и мен ме съмнява, че става въпрос за привличане на вниманието, особено ако едно конкретно момиче стои в центъра на събитията му предложи да я покани на кафе. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2017, 13:46

Да ги покани на среща да види реакциите, в тази възраст е така, който ме бие, той ме обича. До скоро едно момче се убиваше да блъска и да щипе дъщеря ми. Направо си идваше със синините. Накрая тя му скочи и го покани на среща. :lol: Той милия толкова се спече, че вече не е посмял да я пипне.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот amoreamore » 18 Апр 2017, 15:15

Нищо не помага, последния учебен ден преди ваканцията се прибра със скъсана раница. Добре, че тази година е в 7 клас и малко му остава с тези момичета! Не си обяснявам каква е тази агресия, може би наистина го харесват и това е начин да му го покажат. :shock:
Ще му предложа да покани въпросното момиче на среща. :lol: Но съм сигурна, че ще ми откаже.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот chiZzY_biZzY » 18 Апр 2017, 15:25

След като няма какво да помогне, остава да се примирите, че има само още 2 месеца, преди да завършат училище. Но е добре да бъде изяснена причината, за да не се потисне момчето ти и да тръгне с притеснения и в новото училище. Добре е да се научи как да реагира в такива ситуации.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот amoreamore » 09 Юни 2017, 11:02

Оказахте се прави, че въпросното момиче, което най-много го тормозеше го харесва! Направо щях да падна, когато се оказа истина. :evil: Каква е тази агресия и каква е тая любов! :mad:
В крайна сметка ваканцията е след седмица, а вече е ясно, че ще бъде приет в гимназия, където това момиченце не може да припари. Да се надяваме, че нещата ще се оправят, сега почти не ходи на училище, минаха матурите и е спокоен и общо взето, неща се оправиха.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Момчето ми е тормозено от момичетата в училище!

Мнениеот Stark » 09 Юни 2017, 16:07

Добре, че се маха, някои деца са непоправими, наистина! Трова момиче сигурно и то не знае що го тормози,... ама така е, и мен ме биеше един като бях точно там 5-6 клас, защото много ме харесвал. Накрая ме бутна и си счупих ръката, голяма любов...
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron