Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот krasi_more » 10 Яну 2018, 11:08

Проституцията си е проституция както и да го погледнем, дори и да се касае за много пари. Не бих одобрила подобнио нещо, но какво ли си казват, кой кога ще изкара цял милион, а така с единия секс с подходящия човек, всеки може да си оправи живота.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот vanusha » 19 Яну 2018, 12:22

Ми продажбата на секс си има име... няма какво да се лъжем.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот valensiq » 27 Яну 2018, 16:47

Интересното е, че едва ли не това се поощравя и се прави на новини, вместо да се задействат съответните органи... а действието на мъжа, който плаща си е склоняване към проституция!
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Dipsy » 02 Апр 2018, 16:12

Lili_gagarin написа:На мода напоследък е да се продава девствеността от разни моми, прехвърлили 20-те, но все още пазещи своята девтственост. Цените са по някой друг милион дори и се намират и купувачи отгоре на всичкото. :shock: Вие какво мислите за това продаване на девствеността, трябва ли това да е начин за придобиване на малко пари? Така де, всички жени ли се прецакаха, като не продадоха девствеността си? :mrgreen:
А като мъже, бихте ли си купили девственица? :?:
Сега и аз ще си кажа, като мъж никога не бих си купил девственица, за да правя секс с нея, вярвам, че този акт трябва да се направи, когато момичето е готово и с човек,който е важен за нея, а не с първия срещнат, дал най-високата сума. Второ, това си е жива проституция - секс срещу пари си има дума. Третоо, първия път не винаги е толкова забавен, че да си струва 2 милиона! :mrgreen:

Имах преди години едно гадже, викаше ми: "И пари да ми даваш, няма да спя с теб докато си още девствена". И го мислеше. споделяше някаква стряскаща история как един път бил с девствено момиче (безплатно) и каза,че се стреснал от кръвта и за него било шок. Ама хора всякакви и фетиши всякакви. Едни харесват пъпчета, други палчета на крачета, а трети девственици, ама първите две не можеш току тъй да ги продадеш :grin:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Snejna » 02 Апр 2018, 18:29

тва е извратено, пък някой да ти каже няма да с ъм с теб щото си девствена,направо ме разбихте! : А и това с кръвта е такъв мит, не знам тези, които плащат, ако останат разочаровани от това нещо...
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот sad » 03 Апр 2018, 15:55

Мисля че мацките са измислили добра далавера, а господата явно имат някви ментални проблеми.
Относно момите - дествеността в наше време е по-скоро тежест отколкото +.
относно чичко паричковците- толкова ли нямаше за какво да си дадете парите, че се занимавате с глупости бе пичуе!?
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот mix_twix » 17 Апр 2018, 09:04

sad написа:Мисля че мацките са измислили добра далавера, а господата явно имат някви ментални проблеми.
Относно момите - дествеността в наше време е по-скоро тежест отколкото +.
относно чичко паричковците- толкова ли нямаше за какво да си дадете парите, че се занимавате с глупости бе пичуе!?

Когато имат достатъчно да "ударят" девица, що да не си я купят, бре? :) той курвалъка си е курвалък и от векове си съществува
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Петър Георгиев » 16 Окт 2018, 16:59

Едно време мноо ми вървеше на девственици, бях онодил половината махла и славата ми се носеше. последно време малко ми е по-зорно ама не се оплаквам. сега разни женски които са сами вкъщи и домакинстват ме канят, поят, хранят и да ви кажа бива си ги. вече не си и мечтая за девственици ама сигурно щото съм си го взел навремето. :wink:
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот kalinka-kuku » 16 Окт 2018, 19:10

Петър Георгиев написа:Едно време мноо ми вървеше на девственици, бях онодил половината махла и славата ми се носеше. последно време малко ми е по-зорно ама не се оплаквам. сега разни женски които са сами вкъщи и домакинстват ме канят, поят, хранят и да ви кажа бива си ги. вече не си и мечтая за девственици ама сигурно щото съм си го взел навремето. :wink:

Оф :) ти жена нямаш ли си, че да ходиш по чуждите да те поят...
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Frac » 19 Окт 2018, 08:25

Шантава работа, но в този свят напоследък всеки избива на някъде за пари. А и щом се предлага, явно има търсене :???:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта