Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Lili_gagarin » 06 Апр 2017, 12:58

На мода напоследък е да се продава девствеността от разни моми, прехвърлили 20-те, но все още пазещи своята девтственост. Цените са по някой друг милион дори и се намират и купувачи отгоре на всичкото. :shock: Вие какво мислите за това продаване на девствеността, трябва ли това да е начин за придобиване на малко пари? Така де, всички жени ли се прецакаха, като не продадоха девствеността си? :mrgreen:
А като мъже, бихте ли си купили девственица? :?:
Сега и аз ще си кажа, като мъж никога не бих си купил девственица, за да правя секс с нея, вярвам, че този акт трябва да се направи, когато момичето е готово и с човек,който е важен за нея, а не с първия срещнат, дал най-високата сума. Второ, това си е жива проституция - секс срещу пари си има дума. Третоо, първия път не винаги е толкова забавен, че да си струва 2 милиона! :mrgreen:
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот vanusha » 06 Апр 2017, 13:43

не го разбирам, макар че много жени сме си дали девствеността на някой напълно неподходящ, или сме го направили на инат заради старо гадже. :roll: Но чак пъкда се продава и за мен е проституция. Как ли го приемат родителите и познатите на това момиче.. да продава секс..
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Notification » 06 Апр 2017, 14:34

Намират си вече от къде ли не да изкарват пари, а всякакви извратеняци има, склонни да платят луди пари, да си легнат с красиво девствено момиче... Аз също не го приемам и за мен също е проституция.
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Jully » 06 Апр 2017, 15:58

Вече от какво ли не може да се изкарат пари! На времето девтственоста са я пазили за някой специален, а сега явно за някой, който дааде най-много пари! На търг ли са я предложили, ужас направо. Какво момиче трябва да си, да легнеш с някой за пари, вярно сумите са големи, но дошъл някой от другия край на света и за едните пари да се гаври с теб както намери за добре, защото надали акта е най-милото на света, трябва да си доста извратен да пропътуваш половината свят, да платиш 1 милион и да спиш с някоя девица изключително внимателно, да бе да!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Elica » 06 Апр 2017, 16:16

Ако семейството е много, ама много на зор, мога да го разбера, в повечето случаи продавт за по милион, особено много красивите момичета! Извратеняци по света има много.. но все пак не го приемам.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Локумът » 06 Апр 2017, 22:40

Стоя чета и се чудя... дали някой мъж ако предложи девствеността си ще има желащи да я купят? Така де, двама сина имам туко виж са ни уредили до 3-то коляно ....
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Gold » 07 Апр 2017, 14:51

Абе в днешно време какви ли не глупости вече стават и с какви ли не се търгува!
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот skyfly » 07 Апр 2017, 15:22

тея дни четох за една румънка, продала девствеността си за 2 милиона долара на някакъв японец или китаец. Как може млади хубави момичета, да си лягат за пари с някакви извратеняци.
И аз не мисля, че може да се очаква някакъв интимен и приятен акт, внимателен към момичето, човек,готов да плати такава сума не може да има мили намерения.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот BettyBoop » 07 Апр 2017, 15:27

Девствен означава нямал порочни мисли, а не непрактикувал никога проникващ интимен контакт. Така че девственост в случая, явно е рекламен трик :)
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Re: Kакво мислите за бизнеса с девствеността?

Мнениеот Pipilota » 07 Апр 2017, 15:30

Представяте ли си каква глупост е това, момичетата вече са готови на всичко за пари, а може би това ще еновата мода, да се пази девствеността, за да бъде продадена на някой заинтересован бизнесмен! Ама защо им е да се мъчат, продават се на някой и после пей сърце, силен старт в живота!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта