Хванах го да ми носи роклята

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Хванах го да ми носи роклята

Мнениеот Dessi » 18 Апр 2017, 16:51

Реших да се прибера по-рано от даскало, защото се изморих. Стигнах до апартамента и отворих вратата и видях нещо, което никога не съм мислила, че ще видя. Брат ми танцуваше облечен с роклята ми за бала на песен на Гери-Никол. Аз му се развиках и му казах да я съблече. Съблече я и ми се извини. Каза, че повече няма да се повтори. Засрами се много и се натъжи. Тогава ми стана неудобно и му позволих да ми облича една стара рокля и с нея да танцува. Обясних му, че необичам да ми се пипат дрехите. Следващия месец има рожден ден и много желая да го зарадвам с нова рокля. Ще се зарадвали ако му купя за рождения ден рокля?
Dessi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Апр 2017, 16:07

Re: Хванах го да ми носи роклята

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Апр 2017, 20:35

Да, мисля, че и родителите ти много ще се зарадват, ако му купиш рокля. Изобщо, всичките ти роднини ще скачат до небето от радост :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Хванах го да ми носи роклята

Мнениеот ganka67 » 22 Яну 2020, 13:29

Колко е голямо момчето? Вместо да му купуваш рокля, по-добре обсъдете проблема с родителите си. Не ми се вярва да са във възторг от идеята един ден синът им да им доведе зет.
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта