В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 06 Юни 2018, 15:30

Monika_Spasova написа:Форума така ти е замазал, че изтървахме кое е смешното :grin:
Но децата са много забавни понякога, а това изтопосване пред всички да правят там цирк никога не съм го разбирала. :)

аман от цензура, човек не мой са направи смешното :lol: Та по темата... ще разкажа как станах за смях на мене си. детето има навик като види нещо не съвсем общоприето да сочи с пръст към него и на висок глас да ме пита тва какво е, тва защо е така, той защо прави така и тн. бяхме на един хипарски плаж на морето където мъж се разкарва дибидюс кол с веещо се пате и едно куче с него. и отдалече съзирам аз опасността и викам на лапето преди да е видяло.. "сега, ти ще видиш нещо, обаче за нищо на смета не ме питай нищо, не ми говори на висок глас и не ме лъчкай. Може само на ухо и гледаш това дето го гледаш да не е покрай нас!". И минава тоз ми ти Аполон и детето естествено все едно нищо не съм му казала:
"Мамо! Виж!"
При което аз:
"Чшт. Млък! Нищо да не съм чула"... и така няколко пъти..
Човекът ни отминава и тва ми вика.. :
"Леле какво хубаво куче"
Аз гледам патета, детето кучета.. и така. :cheerleaderkid:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: В какви неудобни ситуации са ви поставяли децата ви?

Мнениеот kalinka-kuku » 07 Юни 2018, 19:13

Тъжна Луна написа:
Monika_Spasova написа:Форума така ти е замазал, че изтървахме кое е смешното :grin:
Но децата са много забавни понякога, а това изтопосване пред всички да правят там цирк никога не съм го разбирала. :)

аман от цензура, човек не мой са направи смешното :lol: Та по темата... ще разкажа как станах за смях на мене си. детето има навик като види нещо не съвсем общоприето да сочи с пръст към него и на висок глас да ме пита тва какво е, тва защо е така, той защо прави така и тн. бяхме на един хипарски плаж на морето където мъж се разкарва дибидюс кол с веещо се пате и едно куче с него. и отдалече съзирам аз опасността и викам на лапето преди да е видяло.. "сега, ти ще видиш нещо, обаче за нищо на смета не ме питай нищо, не ми говори на висок глас и не ме лъчкай. Може само на ухо и гледаш това дето го гледаш да не е покрай нас!". И минава тоз ми ти Аполон и детето естествено все едно нищо не съм му казала:
"Мамо! Виж!"
При което аз:

"Чшт. Млък! Нищо да не съм чула"... и така няколко пъти..
Човекът ни отминава и тва ми вика.. :
"Леле какво хубаво куче"
Аз гледам патета, детето кучета.. и така. :cheerleaderkid:

Ами кой което го интересува, хахаха! :) не знам обаче тея мъже как ходят голи бе! Деца има, па не ги ли е срам! Ама поне млад да е. На Черноморец бяхме едната година, закъсняхме за плаж и стигнахме до края, където имаше нудисти, ужас беше, то едни дядовци, едни баби, същински кошмар! Аз не разбирам някакви здравни ползи да има от препичането и плуването гол, освен засрамването, било то и на околните. :banghead:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта