Купихте ли си череши вече? :D

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот Локумът » 04 Май 2017, 13:51

Кажете сега, купихте ли си тази година череши, ядохте ли и как ви се сториха на вкус? Малко солени са сякаш?! :lol: :lol: :lol:
Как си обяснявате убийствено солената цена на черешите по пазарите? Колкото и да е, даже се чудя, кой прекупвач би дал изобщо толкова пари за череши и да ги пусне на тея пари да се продават, нямат ли реалистичен поглед? Дали някой си купува.. аз съм човек с възможности, не съм милионер, но не се лишавам, ама да дам 50 лева за кило череши... Кой с кой се подиграва? :?:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот gabinka_80 » 04 Май 2017, 14:28

За мен е подигравка, как може изобщо да се продават на такива цени, никой не може да ме убеди, че защото са от далеч, затова са скъпи! Например, авокадото нямаме изобщо в България и накрая цената му е за 10 лева за килограм или 8 примерно, а не 100 лева.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот Kaya » 04 Май 2017, 14:50

отново българинът намери начин да се шегува с цените и с всичко лошо, може би почваме да конкурираме англичаните със специфичен хумор. цените са подигравка и аз не мога да ги оправдая, чудя се, как и с какви очи, продавача ае сложил тази цена и отгоре на всичкото, я сложил и на всевиждане. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот vanusha » 04 Май 2017, 18:04

Това като го видях щях да падна, та то струва повече от био месо на килограм, и то ва става въпрос за някакви череши кой знае от кой край на света. Този,който ги продава явно изобщо не мисли с главата си, 60 лева! Кой знае поне 40 е дал сигурно за килограм той самия, би трябвало да знае, че на тая цена няма кой да ги купи. Тотална подигравка и смях, но с тях самите продавачите.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот Monika_Spasova » 04 Май 2017, 18:40

Хората им се подиграват вече, интересно ми е как ли са реаглирали когато са видели цената не по телевизята, ами на живо?! Представяте лиси, отивате на пазара и виждате череши по 50-60 лева! А тези продавачи, дали са продали от тях?! Може би за някое дете, което е писнало много, че иска череши тук , сега и веднага! Иначе не виждам кой здравомислещ човек би дал 50-60 лева за кило! та сто грама са около 10 череши за 5 лева?!??!?!?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот silver933 » 14 Юни 2018, 16:35

Сега ми прави впечатление, ама на един бая скъп пазар,ч е вървят още по 6 лв килограма, ебати оберджиите! на друго места ги пуснаха по 2-3 лв.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот Frac » 15 Юни 2018, 16:57

За поредна година се разочаровам от черешите, а толкова ги обичам. Донесоха ми домашни-много вкусни и външно идеални, но от 30 - 25 бяха с червеи-всичките ги хвърлих :evil: Преди дни моя мъж ми донесе от някъде-били за износ - е поне си хапнах. Определео продукцията за износ няма нищо общо с тези н а пазара!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот Тъжна Луна » 15 Юни 2018, 17:19

Frac написа:За поредна година се разочаровам от черешите, а толкова ги обичам. Донесоха ми домашни-много вкусни и външно идеални, но от 30 - 25 бяха с червеи-всичките ги хвърлих :evil: Преди дни моя мъж ми донесе от някъде-били за износ - е поне си хапнах. Определео продукцията за износ няма нищо общо с тези н а пазара!

Да те осветля - и петте са имали червеи, прости си ги хапнала, или не си ги видяла. Плюс това червеите са чист протеин :razz:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот Frac » 15 Юни 2018, 17:29

Колкото и да е чист-мерси, предпочитам черешите без бонуси :) И да, вероятно и 5-те са били с червеи, но бях първи и заминаха... :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Купихте ли си череши вече? :D

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Юни 2018, 13:55

Домашните не се поддържат като тези, които са за продажба. Домашните се пръскат рядко и т.н. докато черешата иска поне 7-8 пръскане, защото наистина много ги ядат червеите. И да има някоя с червей е рядко, а домашните са пълни.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта