Ексфолиращи чорапи

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Ексфолиращи чорапи

Мнениеот La_bomba » 12 Май 2017, 15:56

На мен ми изглеждат много интересно също. Особено, че може да се поддържат добре.ще купя за майка ми, моята кожа на краката е много мека и няма нужда от ексфолиране. Само би ми било интересно да разбера, къде точно и как пада тази кожа,която се обновява, или то става съвссем поетапно?
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Ексфолиращи чорапи

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Май 2017, 11:18

Magdalena_Nai Маги, разкажи как точно се случва процеса? Слагаш чорапа за 1 час или там колкото е, и след това премахваш и кожата постепенно се изчиства???
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Ексфолиращи чорапи

Мнениеот Magdalena_Nai » 18 Май 2017, 17:24

[quote="Monika_Spasova"]Magdalena_Nai Маги, разкажи как точно се случва процеса? Слагаш чорапа за 1 час или там колкото е, и след това премахваш и кожата постепенно се изчиства???[/quot

Значи-вечер, намествате се на дивана пред телевизора-да знаете, че сложите ли чорапите-1 час няма мърдане-хлъзгате се страхотно:)
Та-1 час стоите с тези напоени чорапки, слеед това измивате краката-става ви меко на петите и много ароматно, но всъщност не това е крайния ефект. Минават няколко дни-4-5 и чак тогава започва ексфолирането. Буквално виждате парчета тънка, прозрачна кожа да се отделя от краката ви. Неусетно, безболезнено-но неконтролируемо:) Аз лично, тези дни постоянно носех чорапки, веднага след душ слагах, дори докато спях-за да не виждам парчета от нея по пода. След около 5 дни това белене и подновяване на кожата приключи. А краката ми бяха супер меки и нежни.
Сега -преди лятото е важно да си направте сметка кога ще ги използвате-докато се бели кожата не е удобно да сте с отврени обувки и сандали! Но пък след това ще си ги носите с кеф:)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ексфолиращи чорапи

Мнениеот Magdalena_Nai » 18 Май 2017, 17:27

kauda написа:Зарибих се и си ги взех! Но не съм ги пробвала още, мисля да поизчакам когато обуя сандалите след няколко седмици, нямам търпение да видя резултата, ако наистина така бързо обновяват кожата, направо повече няма погледна към пилите и пемзите!

Използвай ги бързо-преди жегите и сандалите! :)
Чак 2 седмици след ползване ще можеш да си боса и щастлива по сандали.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ексфолиращи чорапи

Мнениеот Magdalena_Nai » 18 Май 2017, 17:43

На въпросите ви:
- Дали е болезнено-абсолютно нищо не усещаш.
- В аптеката предупредиха , че при рани и диабетно стъпало(именно заради рани) не се препоръчва
- Колко време се излючва кожата- като се започне няколко дни постоянно, аз лично не съм търкала с пемза за да забързам процеса-нали деята е да я избегнем:)
- Дали само мъртвата кожа-буквално целия крак сякаш смени кожата, т.е и по-загрубелите места и не само.
- Аз нямах много груба кожа, но колежка на по напреднала възраст каза, че е имала много напукани пети и
загрубяла кожа-тя е стояла по час и половина, вече няколко пъти ги е ползвала и с всеки път стават по-меки краката.
И аз си купих втори чифт, от юни мисля да започна сезона на плажовете:)
Да ми препоръчате плаж в Сф? :)
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Re: Ексфолиращи чорапи

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Май 2017, 18:22

Ще си вземам и аз такива чорапи задължително! Много по-мързеливо от използването на пели , пемзи и прочие. :bouncymulticolor:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ексфолиращи чорапи

Мнениеот Magdalena_Nai » 07 Сеп 2017, 12:45

Момичета, ето какво видях написано за тях.
Ще видите и снимки:)

https://kulinaria.net/tag/%D0%BF%D0%B0% ... %B8%D0%BD/
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта