Страдали ли сте от хранителни разстройства?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Страдали ли сте от хранителни разстройства?

Мнениеот Pipilota » 29 Сеп 2017, 10:16

Не мога да кажа, че съм , но може и да ми се е случвало, без да го осъзнавам. В тийн годините всички преминаваме през особено периоди, имаше моменти, в които ядях само по купичка грах на ден, което е нищо работа. Сега, ако изям толкова, откровено ще си припадна.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Страдали ли сте от хранителни разстройства?

Мнениеот Snejna » 15 Дек 2017, 13:19

Малко са хората, които не са имали проблеми с храната, особено жените. Често търсим утеха в храненето, за съжаление. Надявам се, че повече момичета ще могат да контролират това нещо, но най-вече трянва да се тръгне от семейството, награждаването с храна не е никак правилно, трябва да се награждаваме с емоции ипреживявания, а не с кюфтета и кебапчета.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Страдали ли сте от хранителни разстройства?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 09 Фев 2018, 12:19

Никога не съм имала такива проблеми, винаги съм се отнасяла с уважение към храната и съм се грижила да получавам достатъчно пълноценна и разнообразна такава. :!:
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Страдали ли сте от хранителни разстройства?

Мнениеот S_Milenska » 09 Фев 2018, 12:33

Много е опасно това с хранителните разстсойства, млади момичета ядат по 500-600 калории за целия денм, само и само да не качат килограми, а трябва ад ядаат три пъти повече, а ако са активни и по 4 отгоре даже.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта