Избиране на телефон

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Избиране на телефон

Мнениеот kikimoraa » 11 Юни 2017, 14:23

какво стана, избра ли телефон и кой купи? :))
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Избиране на телефон

Мнениеот denislavahristova » 05 Юли 2017, 20:27

Ако искаш хубав телефон трябва да отделиш достатъчно средства. Аз си взех айфон оттук http://dice.bg/iphone-6-6s-aksesoari , много хора ми препоръчаха и наистина си заслужава парите. Има и достатъчно разновидности откъм приложение и различни кейсове, така че да не ти омръзва и да нямам нужда от друг скоро време.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Избиране на телефон

Мнениеот vanessa_ » 06 Юли 2017, 09:11

denislavahristova написа:Ако искаш хубав телефон трябва да отделиш достатъчно средства. Аз си взех айфон оттук http://dice.bg/iphone-6-6s-aksesoari , много хора ми препоръчаха и наистина си заслужава парите. Има и достатъчно разновидности откъм приложение и различни кейсове, така че да не ти омръзва и да нямам нужда от друг скоро време.

Е чак пък. Айфонът не мога да кажа, че ми е мечта на мен. Има други по-достъпни телефони, които по нищо не отстъпват на скъпата марка Айфон, а и с извинение, какво толкова прави един телефон, ровиш в нета с него и играеш на игри и казваш АЛОО, АЛОО. Може и да е по-евтин/
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Избиране на телефон

Мнениеот denislavahristova » 27 Юли 2017, 14:27

Ако сменяте телефоните често е така - не отстъпват по нищо. Ако обаче го ползвате повече от година и после вземете друг телефон ще видите разликата. Все пак това си е мое мнение, всеки си преценява. :) :)
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Избиране на телефон

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Юли 2017, 15:31

Да ти кажа аз съм със самсунг с3 нео вече от 2 години и кусур, не бих го сменила. Нека да е смотан, но нямам навика да давам пари за телефони. Все пак отварянето на един фейсбук и проверяването на пощата, снимането на любителски снимки и обаждането не ми се струва като важна инвестиция, в която да си затворя 1000+ лева. Пък нека сме смотани. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Избиране на телефон

Мнениеот Jully » 13 Окт 2017, 15:00

И на мен ми предстои да си намеря телефон в близко бъдеще, но все още имам проблем с избора на такъв.. ще ми се да е нещо от среден клас, до около 400лв. бих могла да отделя. :roll: Не съм се насочила още към марка, нито към конкретен модел.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта