Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот Stark » 06 Юли 2017, 10:32

У нас имаме AEG. Доволна съм и от фурната и от котлоните, изглеждат дбре и са доста големи. :mrgreen:
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот skyfly » 06 Юли 2017, 11:19

Държиш ли да са за вграждане? Аз съм много доволна от моята печка, на Индезит. Добър избор и много здрава, готви и събира много =) Аз бих те посъветвала да видиш дали има уреди с удължена гаранция, да не е 2 години ами 5,
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот Yunona » 06 Юли 2017, 13:32

Категорично препоръчвам Gorenje. Страхотни уреди! При мен са силно употребявани, готвя много и всичко. Няма програма, която да не ползвам.
Смених си фурната след 12-годишна вярна служба и то не защото се беше развалила, а защото свекърва ми реши да си прави втора (лятна) кухня на село, а свекърът ми си играеше на мебелист и и вгради старата ми фурна. Замених я отново с Gorenje, вече три години никакъв проблем с нея. Старата също все още е безупречна, като свеки готви само в нея, зарязала е "титулярката" в основната и кухня.
Плотът ми е на 15 години, с "тъч" копчета, чисти се лесно и бързо и въпреки безмилостната експлоатация, нямам никакви оплаквания.
Много съм доволна.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот Lisica » 07 Юли 2017, 09:53

У нас са AEG и сме доволни. Мисля, че трябва да заложиш на марка, която е доказана във времето. На баба купихме фурна самсунг и също не е имала проблеми :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот amoreamore » 07 Юли 2017, 11:40

Всеки ще каже това, което има, но и аз съм с горене и съм много доволна. Фурната ми е 60 литра, много голяма, самопочистваща се... Искам да използвам грила но не нзам как :)0
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот klarissa » 10 Юли 2017, 11:04

Избирай на теб да ти хареса, за мен всички марки са еднакви, известните са са еднакво качество. Проблем на индезит е, че им се обелват много бързо копчетата, но това е по-скоро естетичен проблем, ако не ти пречи. Пък и при инокс няма как да има тоя проблем.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот kikimoraa » 18 Юли 2017, 12:42

Избра ли си вече? Моя прителка сега прави ремонт и тя иска да ги подмени, но всички много скъпии... май ще избира обикновена печка.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот Monika_Spasova » 19 Юли 2017, 09:30

Момичета, аз се спрях на тази печка, какво мислите: http://www.technopolis.bg/bg/Electric-c ... W/p/700571
Решихме с приятеля ми да подменим раховеца и харесах тази, съвсем обикновена печка, как ви се струва? Чудя се още дали да я вземем, изобщо не разбирам от опциите, които има.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Юли 2017, 10:39

Момичета, като влезнах в магазина ми стана лошо, няма такива цени, бях се подготвила, че ще е скъпо, но това беше потресаващо. В крайна сметка джоба надделя и купихме този пакет: http://www.technomarket.bg/furni/whirlp ... x-09143139 (това е само фурната, надолу има и пакетна цена от 729лв). Взехме и хладилник http://www.technomarket.bg/hladilnitzi/ ... f-09149084
Надявам се да нямам проблеми с уредите, че не са никак евтини за моя джоб и да изкараме дълги години заедно. Хладилника работя по нивелацията му още и ме побърква, защото понякога издава шум, сложен е до вратата и явно доста усеща вибрациите, та ден е нивелиран, на другия ръмжи, не знам какво ще го правим.
Печката и котлоните не сме ги монтирали още (петък очаквам да пристигнат мебелите + кухнята), та живот и здраве до 10 дни ще имам и монтирана кухня вече в експлоатация. Нямам търпение! :heartbeating:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот Lollipop » 19 Юли 2017, 11:45

Честито за придобивките! Пробвай да сложиш под хладилника някое голямо парче НЕЩО, което е твърдо и не се влияе толкова от вибрациите, ако можеш мраморно парче да сложиш най-добре или друго такова.. може и плочки. Те не се поддават толкова, паркета е ужас. :roll:
А фурната и котлоните изглеждат невероятно! Успех с разучаването им и да готвиш много вкусни ястия в тях! :heartsfade: :grouphug:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта