Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот vanessa_ » 20 Юли 2017, 09:44

Честито пчела, изглеждат много добре! Ние имахме проблем с хладилника ни също, бръмчеше, но забелязахме, че когато минаваме и стъпваме покрай него, с нивелир отгоре, той се променяше. Затова сложихме дебела плочка дървена отдолу и тогава спря проблема и звук не се чува вече! Пробвайте, може да има ефект, при нас беше нов паркет - ламинат, но отдолу имаше стар и той поддаваше и на някои места се клатеше.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот klarissa » 20 Юли 2017, 11:25

Мисля, че си се справила страхотно с избора си, най-вероятно проблемът е в нивелацията, търси си начини да изравниш хладилника,а ко спре шума, значи е било от нея, ако продължи се свържи със сервиз.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот Mon_ton » 20 Юли 2017, 13:58

Избрала си страхотни уреди, Пчеличке! Със здраве да ги ползваш и само вкусотийки да готвиш! :heartbeating:
За хладилника и моя съвет е да проверите нивелацията, преди да тръгвате по сервизи :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2017, 15:52

На двама майстора звънях, докато мис е оправи нивелацията на пералнята при мен. чак подскачаше докато перях, оправихме нивелацията и всичко се оправи. Така че търси проблема при теб, шансът хлдилника да е с пробме е много по-малък от нивелацията.
А за уредите - страхотни са, толкова са лъскави!! :) Очаквам тема "как да поддържам керамичен плот" :) Обещаваме, че ще помагаме! Вкусно готвене :utensils:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Порепоръчайте ми фурна и котлони за вграждане!

Мнениеот skyfly » 21 Юли 2017, 09:19

Много ми харесаха котлоните. Такива искам и аз. КОмплектът наистина е изгоден като цена, браво за което.

Някой беше питал за печка, бих казала, че Индезит са с добро съотношение на цена и на качество, изгодни са, ако няма място за котлони за вграждане или просто искате да спестите някой лев. Добър избор е.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron