каква е мечтаната ви работа?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: каква е мечтаната ви работа?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Сеп 2017, 14:26

Като бях по-млада си мечтаех да работя като дизайнер.. но така и не се случи, остана ми възможността да обличам децата по начин, по който на мен ми харесва и даим правя сама дрешките.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: каква е мечтаната ви работа?

Мнениеот vanusha » 19 Яну 2018, 12:38

Мечтая си да не ми се налага да работя, да имам всичко, което ми трябва да живея без да се нуждая да мисля за ангажиращата аси работа. Тогава вече бих работила това, което ми харесва и тогава ще разбера какво е. Сега работя защото трябва.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: каква е мечтаната ви работа?

Мнениеот svetlozara » 30 Яну 2018, 11:17

Най-хубавата работа за мен ще е такава, да имаш добри колеги, работата да е свързана с творчество, не бих искала да бъда ограничавана, а да се чувствам добре и да съм свободна.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: каква е мечтаната ви работа?

Мнениеот Jully » 09 Окт 2018, 14:07

Работя като счетоводителка и съм удовлетворена от работата си, харесва ми да смятам, да имам отговност, да се срещам с различни клиенти, имам и по-особено ниво и съм доволна ,като цяло от работата ми, наиситна мога да кажа, че е мечтаната ми работа.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: каква е мечтаната ви работа?

Мнениеот Тъжна Луна » 15 Окт 2018, 14:05

chiZzY_biZzY написа:След последните репортажи и новини за заплатата от 2000лв месечно за да се спи по матраци, веднага се замислих, каква е мечтаната работа за вас. Ако някой ей сега дойде пред вас, каже ви "вземи тея 2000лв. и работи каквото поискаш" каква работа ще изберете?
А някой от вас намерил ли е мечтаната си работа и каква е тя?

Бих работила някаква работа свързана с пътешествия и писане на туристически пътеводители. Ама две хилки май няма да ме оправят :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: каква е мечтаната ви работа?

Мнениеот Светлето » 07 Ное 2018, 16:22

Искам да работя нещо, свързано с пътешествия - стюардеса, или пък на круизен кораб. Най-голямата ми мечта е да обикалям света, да опознавам различни култури, да срещам различни хора.
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: каква е мечтаната ви работа?

Мнениеот Ива Тодорова » 08 Ное 2018, 15:22

Светлето написа:Искам да работя нещо, свързано с пътешествия - стюардеса, или пък на круизен кораб. Най-голямата ми мечта е да обикалям света, да опознавам различни култури, да срещам различни хора.


Това и аз бих искала да го работя! Ама така семейство не може да създаде човек пък. Не че сега съм се разбързала, но един ден :razz:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: каква е мечтаната ви работа?

Мнениеот Dalia » 08 Ное 2018, 19:03

работа е мръсна дума се пееше в една песен, но тя е идеален повод за научаване на нови неща и развите на личността. Работила съм много неща през живота си. Но мечтаната ми работа е да бъда собственичка на бар :lol: Това може би е проекция на любимият ми филм " Coyote ugly" :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта