Как да запазим тръпката в брака?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот forsexwithlove » 09 Ное 2012, 19:08

Според мен, всичко си е до разнообразието :) Ако няма разнообразие, тръпката лека - полека си отива :roll: Аз съм щастливо омъжена от 7 години и се стараем да разнообразяваме, но не с различни партньори :lol: , а с нови неща, било то в секса, в ежедневието. Правим си изненади, правим секс на нови места, също и секс играчки си поръчваме онлайн от сексшоп.бг и мога да кажа, че изключително много са ни интересни напоследък тези неща, защото са наистина добър начин за разнообразяване на секса. Всичко е до разнообразие , а разнообразието - до фантазия :!: :P Има ли разнообразие, не се ли оставяме на скучното и забързано ежедневие да ни смаже, тръпка и страст, ще има ;)
forsexwithlove
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Ное 2012, 18:58

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот tweety » 12 Ное 2012, 14:13

forsexwithlove написа:Според мен, всичко си е до разнообразието :) Ако няма разнообразие, тръпката лека - полека си отива :roll: Аз съм щастливо омъжена от 7 години и се стараем да разнообразяваме, но не с различни партньори :lol: , а с нови неща, било то в секса, в ежедневието. Правим си изненади, правим секс на нови места, също и секс играчки си поръчваме онлайн от сексшоп.бг и мога да кажа, че изключително много са ни интересни напоследък тези неща, защото са наистина добър начин за разнообразяване на секса. Всичко е до разнообразие , а разнообразието - до фантазия :!: :P Има ли разнообразие, не се ли оставяме на скучното и забързано ежедневие да ни смаже, тръпка и страст, ще има ;)

Да ти кажа малко ме е срам да си купя някакви секс играчки, макар, че мъжът ми ми е подмятал няколко пъти. За сега всичко е наред в секса и в брака ни, ако се разклатят нещата някой ден може и да се замисля.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот beautymaniac » 16 Ное 2012, 14:49

Ще следя темата с интерес. Засега успяваме да запазим разнообразието, но съм готова и за нови идеи :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот ninars » 04 Яну 2013, 15:45

А какво мислите за секса за сдобряване? Сигурно всички сме го преживели...Той си е класика в интимното дело и със сигурност върши по-добра работа от сърденето с дни... :P
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот ninars » 26 Мар 2013, 14:45

Бракът на хартия си е договор за морална и материална, но в никакъв случай не гарантира добро семейство. За съжаление много често бракът се явява убиец на тръпката между двама души... В днешно време много двойки предпочитат да живеят на семейни начала, без да сключват брак! Аз също споделям този избор…
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот Dior » 28 Мар 2013, 13:37

Екстремните спортове са страхотен избор, ако искаме да внесем адреналин във връзката. Те оставят ярки спомени и ни затрупват с емоции. Миналата пролет си организирахме палатки в гората с група приятели и беше страхотно. Имаме си забавни случки от преживяното и често си ги припомняме. Определено е нужно и двамата да се откъснат за малко от скучното жилище.
Dior
 
Мнения: 161
Регистриран на: 05 Фев 2013, 13:15

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот victory » 03 Апр 2013, 14:22

Много е важно да умеем да си държим езика зад зъбите в случайте, в които можем да нараним половинката...Толкова ли е трудно да мислим, преди да говорим? Признавам, че и аз съм казвал непремислени неща, за които съм съжалявал в последствие. Вярно е, че не можеш да цензурираш всяка своя мисъл, но когато имаш връзка и държиш на човека до себи се, се налага да помислиш, преди да кажеш нещо. Ако смяташ, че даден коментар или признание може да я/го нарани, по-добре си дръж езика зад зъбите!
victory
 
Мнения: 63
Регистриран на: 05 Фев 2013, 10:59

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот sunnyr » 29 Апр 2013, 11:53

Скуката е най - страшният враг, които може да се настани между двама души. Мъжете не обичат скучните жени и обратното…жените не понасят скучни мъже без чувство за хумор. Отношенията между двамата са като кораб в открито море, затова не бива да позволяваме на скуката да ни посещава… :P
sunnyr
 
Мнения: 155
Регистриран на: 16 Яну 2013, 13:26

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот Siss » 09 Май 2013, 12:18

Задължителното условие е бракът да е възникнал по любов, а не заради общи сметки!(към дамите)
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот rossitta » 17 Май 2013, 16:44

Разнообразието!!! Много е тъпо двойките да се мъкнат за ръка по улицата и да не споделят емоция. Скуката е най врагът на връзката. Разнообразието може да варира от секс хрумвания до шантави туристически обиколки и, всичко върши работа и е по-добре, отколкото зациклянето.
rossitta
 
Мнения: 190
Регистриран на: 06 Дек 2012, 14:00

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron