Как да запазим тръпката в брака?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот BRI » 10 Юни 2013, 15:51

Необходимо е половинките да си дават малки почивки един от друг‚ всеки трябва да остане сам със себе си поне за седмица‚ да си отдъхне от рутината‚ да обмисли отношенията. А и временната раздяла прави съвместното съществуване по-радостно и приятно. ;)
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот ninars » 09 Авг 2013, 14:11

Със сигурност не е като спим в отделни легла...Не мога да си обясня тази тенденция, но напоследък повечето ми приятелки споделят, че делят различни спални със съпрузите си, а са в много добри отношения...Е, това не го разбирам. Вие имате ли такива познати? Какво мислите по въпроса?
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот sixty » 11 Авг 2013, 11:20

решението е само едно - разнообразие. хубаво е да се прекарва време отделно от половинката, не е нужно да правим всичко заедно. излизане с приятелки, забавления. иначе все ще дойде момента, в който ти писва от другия.
sixty
 
Мнения: 18
Регистриран на: 06 Юли 2013, 13:03

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот Womanitka » 08 Яну 2014, 15:36

Намирам взаимни хобита :) Слушам желанията му даже като не осъзнава, че ги казва най - вече какво отдавна му се хапвало :) Пример по Коледа сподели пред приятели, че скоро не бил ял кадаиф ;) За Нова година изненада :))) Хареса му, а после и на мен вечерта ми хареса :) Закачки и пощипвания гъделичкания както като бяхме на по 18 :) Ей такива неща. Малки са дребни са, но за двама ни са от огромно значение.
Womanitka
 
Мнения: 17
Регистриран на: 29 Мар 2013, 22:36

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот Masrya » 02 Фев 2014, 01:47

lallali написа:Привидно всичко е ок, но сякаш скуката и сивотата започват да надникват от всички прозорци. Какво да направим, за да върнем тръпката във връзката ни? Как да избягаме от рутината? Как да направим така, че партньорът ни отново да ни гледа с блясък в очите? Нека всеки да напише своята тайна.


Когато мъжът ми се връща от работа, аз винаги се старая да бъда крсива за него. Сменям си дрехите често, нося грим вкъщи. Естествено, домашният ми грим е лек, но идеята ми е да не бъда вкъщи като just housewife, а навън в целия си блясък. Нося много лек, приятен парфюм, който му действа по интересен начин.... Да, вярно е,че мъжете понякога изглеждат, че не го забелязват, но това не е за винаги все пак.
Зависи и от вашите характери. Моят мъж е ревнив и аз обожавам да го провокирам. Разбира се, вярна съм му, но просто го подтиквам за да се разгорещи.
Ако не сме се карали дълго, понякога е полезно да подновим някой бунт, след като дълго не си говорим, все един от двамата не издържа... страстите след караница са на 100 % пауър.
Тези съвети са от личен опит, има много неща, които можеш да направиш в подкрепа на брака, и е хубаво, че мислиш за това, защото само силните личности успяват да поддържат брака. Слабите или го отричат, или не са достатъчно отговорни за да го поискат.
Аз съм невероятно щастлива с моя мъж, който обича само мен и живее за мен.
Masrya
 
Мнения: 21
Регистриран на: 31 Яну 2014, 02:38

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот pepa1974 » 14 Фев 2014, 12:42

Lolita написа:
Margo написа:
Lolita написа:Твърдо съм убедена, че отговорът е СЕКС и пак СЕКС! Липсата на секс в една връзка предвещава единствено финал на любовта, колкото и силна да е била тя!

Е секс ама когато започнеш да ненавиждаш съпруга си как ще правиш секс с него или вече всичко е загубено?



Специалистът-сексолог Джеф Хакет препоръчва да бъдете предпазливи, ако виждате, че сексуалният ви живот става все по-рядък - и да търсите професионална помощ.
"Много неща могат да бъдат направени, за да се съберат двойките отново - и след като преоткрият сексуалния си живот, е невероятно колко бързо много от другите им проблеми се решават,' съветва той.
"Сексът е най-важният компонент на една функционираща връзка - но не е задължително да се случва изключително често. Достатъчно е двойката поне да знае, че има тези моменти на интимност, споделени само между тях - които ги свързват в едно цяло."

А ако ненавиждаш съпруга си, според мен е редно да се разделите.

Този Джеф Хакет колко брака има? Защото американците не са особено постоянни в брачния живот :lol: !
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот renito » 17 Фев 2014, 16:34

Никакви отделни легла, никакви отделни завивки, близостта трябва да се търси, не обратното! :)
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот pepa1974 » 20 Фев 2014, 18:18

renito написа:Никакви отделни легла, никакви отделни завивки, близостта трябва да се търси, не обратното! :)

Абсолютно на същото мнение! ;)
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот nadiii » 15 Мар 2014, 14:57

Какъв е този брак, от който ще си почивам, той да не е работа? Стигне ли се до почивки ,за мен нещата са с предизвестен край... :shock:
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот pepa1974 » 21 Мар 2014, 19:34

nadiii написа:Какъв е този брак, от който ще си почивам, той да не е работа? Стигне ли се до почивки ,за мен нещата са с предизвестен край... :shock:

споделям същото мнение
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта