Как да запазим тръпката в брака?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот nushi.kisyova » 04 Апр 2014, 14:34

pepa1974 написа:
nadiii написа:Какъв е този брак, от който ще си почивам, той да не е работа? Стигне ли се до почивки ,за мен нещата са с предизвестен край... :shock:

споделям същото мнение

И аз така мисля, точно поради тази причина мисля, че брака е излишно упражнение, от което няма никакъв смисъл!
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот pepa1974 » 09 Апр 2014, 19:04

Dia написа:Отговорът е ИНТИМНОСТ във всички смисли. Хубаво е партньорите да си имат общи тайни, неразбираеми за останалите знаци, палави спомени. Трябва да има отдаване и свобода за споделяне на всякакви желание, без страх от неразбиране и неприемане... Ох, ако е имало искра и страст в началото, а не самовнушение и заблуди, то шансът тръпката да се запази за вечни времена е огромен :D

споделям това мнение!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот Коцева » 25 Апр 2014, 15:19

pepa1974 написа:
Dia написа:Отговорът е ИНТИМНОСТ във всички смисли. Хубаво е партньорите да си имат общи тайни, неразбираеми за останалите знаци, палави спомени. Трябва да има отдаване и свобода за споделяне на всякакви желание, без страх от неразбиране и неприемане... Ох, ако е имало искра и страст в началото, а не самовнушение и заблуди, то шансът тръпката да се запази за вечни времена е огромен :D

споделям това мнение!

Много е хубаво, когато хората успяват наистина да запазят тази интимност, но в гоооолям процент от случаите, заради забързаното ежедневие, работа, деца това остава на един мноого далечен план, към който повече хората не се връщат, точно заради това се губи истинската връзка между тях мъж - жена, остава приятелство и уважение, което също е особено важно!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот pepa1974 » 01 Май 2014, 10:40

Направо ме разбивате с това уважение. Аз уважавам баба си, дядо си, шефката си, учителите ми, родителите ми, но ако като погледна мъжа до мен изпитам едно дълбооко уважение и нито грам страст и чувство, за какви семейни отношения ще става въпрос? Това са разсъждения от по-старите общества, когато са се женели не по любов, а по сметка и никога не е имало в тези бракове чувства.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Как да запазим тръпката в брака?

Мнениеот Тонина90 » 20 Дек 2019, 15:45

Много е приятно да се разнообразява. Тогава бракът ще бъде сериозен и дълъг. Но да не се предава, бракът не обича предатели.
Тонина90
 
Мнения: 45
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:42

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта