Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Авг 2017, 13:53

учудвам се на какви неща измисялт мъжете, за да занесат на половинките си след раждането на наследника им. :mrgreen: Но да донесеш орехи с черупките, изисква се рядка изобретателност за това решение.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот vanusha » 16 Окт 2017, 14:01

Моя и трита пъти връхлиташе в родилна зала с огромен букет за мен. :mrgreen: Така и не се научи, че не ми трябват това, а искам просто да ми донесе някой друг плод, някой сандвич и кисело мляко. :mrgreen: След което ентусиазиран отиваше до магазина и вземаше кола и шоколади, различни мезета за да почерпи лекарите, някакво уиски. За мен забравяше от вълнение, но винаги беше приготвен с четка и шишета за бебето. На следващия ден след махмурлука, му пращах смс със списък какво искам. Три пъти...последния път не беше по-добре от първия път. :lol:
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Malina » 16 Окт 2017, 20:35

Понякога бащите са толкова забавни, да не знаеш да им се смееш, да им се радваш, или да ревеш. Много неадекватно се държат, а има и такива, които нищо не носят, направо са още по-зле. :) Поне другите с апомислили, а има такива, които не мислят нищо/
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Тъжна Луна » 11 Апр 2018, 17:31

Моят ми донесе храна. Покрай суматохата от раждането - влизам аз сутринта в болницата, клизми млизми дрън дрън и докато снеса и той денят свършил. Докат са освестя, то изпуснала съм вечерята. Родата нахрани дофторята, на мен ми се каза "Благодаря за внучето" и тва е. а аз гладна, жадна, немила и недрага.. добре че мъжо тогава беше послушен и беше изпаднал в рядък момент на умиление, та се разходи до болницата и ми донесе едене и пиене. Може нищо да не е, ама го помня още... ааа сещам се още нещо! Купил едно блъснато колело за 10 лева, щот на мен много ми се караше колело. :mrgreen:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Kaya » 12 Апр 2018, 09:08

Интересното е как, лсед като се роди детето, всички започвата да мислят за благодарност към лекарите, но никой не се сеща за благодарност към жената, че е свършила цялата работа, че се е мъчила там да роди и никой не й казва "благодаря ти, че ме дари с дъщеря/син".
Всички гледат да почерпят лекарите, пък жената, тя си е добре!
та на моето раждане, второто беше през нощта, никой нищо не ми донесе, на следващия ден получих 2банана, толкова се бяха сетили за мен мъж и роднини.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Frac » 12 Апр 2018, 17:32

:lol: Много се забавлявах, докато ви четох. Аз след раждане бях зверски гладна и двата пъти. Първият път казах: "Искам нещо за ядено, какво и да е то, а втория път знаех - шоколад. Точно се наядох и ми донесоха вечерята, която ми се полага от болницата - хахах - абе и нея пробвах, много бях освирепяла. Иначе при изписването нашия тати ме зарадва със златна висулка и двата пъти - различни :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Mon_ton » 12 Апр 2018, 18:12

Мъжете не осъзнават колко е важно жената да получи жест и признателност от тях - цветя, благодарност, подарък, кйто да остане за спомен завинаги!
Обикновено всички се втурват да обгрижват лекарите,наистина е така.
При моето раждане таткото се сети за мен чак когато се прибрахме, донесе ми храна - да, но не показа никаква благодарност, уважение, целувка, така се беше ошашавил.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Kremiliya » 13 Апр 2018, 14:15

Не ми донесе абсолютно нищо, когато родих. Дори и вода не ми донесе, всичко необходими донесе майка ми, така и неговия род не успя да преглътне момичето в семейството ни. За щастие, месец след раждането прекратих връзката с господина, скоро след това се събрах с друг мъж, който дъщеря ми нарича татко.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron