Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Pipilota » 08 Юни 2017, 16:25

Днес си говорихме с колежките за времето, когато сме раждали и най-вече за това,какво ни е донесъл таткото. :lol: Аз си спомням, че моя мъж ми донесе хамбургер часове след като родих първия ни син, за втория вече го бях подготвила и се справи по-добре. :lol:
Колежка сподели, че нейния пък, след секцио й донесъл луканка и орехи - с черупките. :lol:
Кажете, вашите паникьосани татковци, какво ви донесоха след като дойдоха да ви видят в родилното за първи път след раждането на отрочето? :jumpeveryone:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот gabinka_80 » 09 Юни 2017, 09:18

Моят, много загрижен ми донесе кола и шоколад, все неща не особено подходящи за една прясно родила жена, която се очаква и да започне да кърми. :mrgreen: Лекарите като го видяха щяха да припаднат...
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот amoreamore » 09 Юни 2017, 09:47

Няма да забравя, помня го сякаш беше вчера. А беше преди 14 години и половина... :roll: Донесе ми няколко буркана с ядене, защото майка ми беше решила, че в болницата няма да има какво да ям - боб, леща, чушки, всичко по буркани затворено + няколко шишета с прясно мляко за бебето, за всеки случай. :nocomment:
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Lisica » 09 Юни 2017, 11:58

Тези бащи май изобщо не знаят какво трябва да донесат на жените си! :roll: Баща ми е донесъл на майка ми при раждането ми кренвирши и лютеница. Но това с бурканите и прясното мляко ме разби! :jumpeveryone:
Един ден, когато аз раждам изрично ще кажа на мъжа ми какво очаквам от него хаха!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Paladin » 09 Юни 2017, 12:02

А какво трябва да донесе един мъж, зза да удовлетвори жена си след раждането?
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Notification » 09 Юни 2017, 14:13

Не съм родилката, ами съм от татковците. Преди 6 години, когато се роди дъщеря ми донесох на жената цвете, луксозна кутия шоколадови бонбони, които после разбира се прибрах у дома, донесох й практични неща, като ядки, няколко сандвича, минерална вода, биберон и помпа за кърма. :mrgreen:
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Локумът » 09 Юни 2017, 15:50

Донеси на жената кюфтета, салами, кебапчета, бира, да се почерпи с лекарите за щастливото събитие. Какво се лигавите с тея ядки? :)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот nataliya.gancheva » 09 Юни 2017, 21:40

Първият път ми донесе сладолед, солети, кашкавал и вода :smile: Много на място ми дойдоха.
Втория път-ягоди от нашата градина, сокове и суха храна и ядки. Ягодите подарих на персонала. :wink:
nataliya.gancheva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Юни 2017, 21:36

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Юни 2017, 08:17

Моят донесе един букет.................... на лекарката. :-| :-| :-| Демек на мен НИИИИИИИИИИИИЩО. По-късно леля ми ми донесе портокали "Знам аз, че сега най-много ти се хапва нещо сочно".... наследващия ден, изкарала само на тея портокали, получих 2 сандвича, от тея, които са готовите в магазините, съвсем тънки филийки и отгоре парче кашкавал и 1-2 парчета луканка. Ако не се лъжа имаше и вода и кисело мляко. :roll: На третия ден даже нямам спомени дали и какво съм яла... :lol: на 4-тия, когато ме изписаха, всички роднини гледаха детето и го снимаха, аз се скрих в кухнята и ядох от тенджерата със сарми...не знам колко. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво ви донедоха татковците, когато родихте?

Мнениеот Lollipop » 21 Авг 2017, 11:35

Дето се вика - нищо, че по-лесно. Аз раждах секцио и не ми донесоха нищо. На следващия ден получих солети, бисквити и една супа!??
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта