Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот Violatoressa » 13 Юни 2017, 08:20

С приятеля ми съм от съвсем кратко време, запознахме се февруари месец, пасваме си страхотно, особено в леглото. Като всяка млада двойка /аз съм на 21, той е на 32/ особено държим на сексуалния контакт и смело мога да кажа, нямаме никакви ограничения. Време е да кажа, че той е доста пълничък, което намирам за сладко и не ми е проблем.
Със затоплянето на времето, от него започна да се усеща една специфична миризма на гнило. Първо си мислех, че си внушавам, преди лягане и двамата се къпем. Наскоро усетих, че миризмата на гнило идва от ...пъпа му.
Има доста голям корем и една вечер, докато се гушкахме, успях да доловя източника на миризмата. За да проверя, пъхнах пръст и да, миришеше на лошо. Не му казах нищо, но с всеки ден става по-силно.
Вечер ме измъчва миризмата, особено ако реша да се гушна в него и да спим така. Питах позната козметичка, тя твърди, че ако не поддържа хигиена там, не подсушава добре след баня, там може да се събират всякакви мръсотии и да има гъбички.
Опитах се да му намекна да отиде на преглед, но той се сви, ужасно е суетен на тема хигиена.
Добре, как да му кажа деликатно за проблема, без да го обидя? Когато правим орален секс, носът ми му е точно на пъпа. Просто не изтрайвам миризмата. Не съм от гнусливите, но сега вече си представям, че и слуз може да потече от там, така "ухае".
Има ли пудрички, които може да използва след баня? Противогъбични препарати? Помогнете.
Не искам да се караме с него, обичаме се, но започва да ми става много неприятно да спя до него.
Violatoressa
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Юни 2017, 08:05

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот kauda » 13 Юни 2017, 08:50

:front: Говори с него съвсем сериозно,това не са неща, които трябва да се преглъщат и вече, като знаеш, разбира се, че те дразни и още повече. Не е трудно, това което трябва да направи е да се измива целенасочено и след това да се избърсва с тампонче напоено със спирт. И редовно като го прави няма да има проблеми, нека да пробва. ;)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот kalina_216 » 13 Юни 2017, 10:44

Ужасно, звучи много гнусно! Кажи му го направо, това е нещо, което не може да се прости, както е казала kauda< може просто да си го почиства по-старателно и дас е отърве от микробите!
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот Snejna » 13 Юни 2017, 12:33

:shock: по-добре да говориш с него и да намерите решение, отколкото да търсиш съвет от интернет. Кажи му направо, че имаш проблем и че трябва да го реши. Някои неща, колкото и да са деликатни трябва да се казват в прав текст.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот Violatoressa » 13 Юни 2017, 15:00

kauda написа::front: Говори с него съвсем сериозно,това не са неща, които трябва да се преглъщат и вече, като знаеш, разбира се, че те дразни и още повече. Не е трудно, това което трябва да направи е да се измива целенасочено и след това да се избърсва с тампонче напоено със спирт. И редовно като го прави няма да има проблеми, нека да пробва. ;)

Има ли значение какъв е спиртът?
Violatoressa
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Юни 2017, 08:05

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот Stark » 13 Юни 2017, 15:18

Това е много гнусно, аз не бих изтърпяла. Как може да му става неудобно и да се прави, че не е било, трябва да се извини и да се опита да намери решение и то още като си му казала първия път. На никой не му е приятно да чуе нещо такова за себе си, но... понякога такива неща се случват.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот Guppy » 13 Юни 2017, 15:33

След като не иска да поддържа добра хигиена, може би и ти трябва да спреш, за да види какво е.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот Pipilota » 13 Юни 2017, 16:20

Казваш му го направо "скъпи, имаш проблем, наистина това, което ти сподеилх за аромата от твоя пъп не беше, за дас е почувстваш зле, но разбери и на мен не ми е приятно. Това не е нещо, което съм споделила с целия свят, остава си между нас(да тук ще го излъжеш, но какво да се прави), просто положи малко усилия и обърни внимание на хигиената си там." и тук използваш козовете, дадени от kauda за начин за спряване с проблема. Ако включиш и частта, че ще отидеш с него до кожен лекар ако има нужда и че разбираш, че това не се дължи на лоша хигиена, а просто се е случило, не искаш да се притеснява, дрън дрън.. и така. :) Омайваш го и решавате проблема,и за него е по-добре!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот MayaMarinova » 13 Юни 2017, 20:52

И аз съм за тампон със спирт. Върши добра работа и няма гадна миризма на гнило. Познат проблем.
MayaMarinova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 12 Юни 2017, 21:22

Re: Пъпът на гаджето ми смърди, как да му кажа деликатно за проблема?

Мнениеот Notification » 14 Юни 2017, 11:25

Е случва се, ама да не иска да направи нещо. Виж ся, той ако е достатъчно интелигентен, самия факт, че си му казала и дори и да се е обидил, той ще вземе мерки и ще потърси информация как да се справи с проблема. А кой знае, може да чете сега тази тема и .. да мисли как да те зареже и как да си оправи пъпа.
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron