Ако ме тормози учител...?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Ако ме тормози учител...?

Мнениеот Jolene » 26 Яну 2018, 10:37

И аз съм имала такъв учител, свиква се, не му обръщай внимание, няма какво и да се оплакваш, той като не ви пипа.. това в България не е тормоз, сама си го казала. Тук и ад те пребият и изнасилят, пак не е тормоз.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Ако ме тормози учител...?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2018, 22:10

Имахм еедин по информатика, който само ни надничаше в деколтетата. :)) Така и не му мълчах, накрая ми забрани да му влизам в часовете, но тъй като бях единствената от класа с компютър и висока компютърна граматика, не успя да ме "спъне" :Р
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ако ме тормози учител...?

Мнениеот nefertiti » 21 Фев 2018, 11:37

Да, това може и да е притеснително, но сега времената са тикави, че като не е направил нищо, нищо не можеш да му кажеш. Системата е такава, толерира всякакви индивиди. :mad:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Ако ме тормози учител...?

Мнениеот Kremiliya » 21 Фев 2018, 11:41

nefertiti написа:Да, това може и да е притеснително, но сега времената са тикави, че като не е направил нищо, нищо не можеш да му кажеш. Системата е такава, толерира всякакви индивиди. :mad:

А всъшност сега времето е такова, че можеш да се оплачеш, а не преди, преди родителите не съм чула да са се вълнували за отношението на учителите към децата им. Беше позволено и да ни бият, и т.н. докато сега тея неща са недопустими. Точно в момента могат да се оплачат от това нещо и да б ъде обърнато внимание!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Ако ме тормози учител...?

Мнениеот Mon_ton » 21 Фев 2018, 13:20

И аз мисля, че сега няма проблем да се даде такава гласност, преди беше невъзможно да се посочи някой, като лош, а сега, гледайки какво се случва навсякъде, това се приема като възможност.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ако ме тормози учител...?

Мнениеот Drama_Queen » 02 Мар 2018, 14:36

Пък моите съученички ходиха и причакваха господина по физическо в тоалетната. и този по математика също!!! Не ги съдя, щото бяха много зарибени и готини!!! Е кво.. и те са мъже като всички!!! Какво се правите на скромни???? Сигщурно всичките сте грозни и никой не ви иска!!! :jumpeveryone:
Аватар
Drama_Queen
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2018, 14:21

Re: Ако ме тормози учител...?

Мнениеот cakes » 02 Мар 2018, 14:58

Айде бе, даскала по математика не толкова готин!
Аз си признавам че даскалката по физика вече не ме закача, след като тате идва да й набива канчето.
Ако не искате проблеми, облегнете се на семейството.
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Ако ме тормози учител...?

Мнениеот Lollipop » 20 Сеп 2018, 11:31

cakes написа:Айде бе, даскала по математика не толкова готин!
Аз си признавам че даскалката по физика вече не ме закача, след като тате идва да й набива канчето.
Ако не искате проблеми, облегнете се на семейството.

Интересно как е успял тате да ти реши проблема, със заплахи ли? Какво ти е правила учителката по физика?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта