Качествени продукти на добри цени?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот nefertiti » 20 Юни 2017, 12:23

Всяка събота и неделя на юни, Снежина.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот La_bomba » 20 Юни 2017, 13:52

Дано и при нас инякой магазин започне да прави такива промоции на вкусни и интересни неща.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Gold » 21 Юни 2017, 17:38

Трябва да има подобни събития по всички градове, струват си. Евала, че организират такова вкусно събитие, че и целия юни. Човек може да опита много неща, а и все едно се пренасяш малко в Германия, ако не може да си позволиш почивка. :grin:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Jolene » 22 Юни 2017, 10:58

Момичета, днес успях да си взема кокосово масло на промоция от Билла, невероятен аромат има! Просто е божествено, която от вас се интересува нека потърси. Препоръчвам ви да отидете или днес на време или някой друг ден в ранните часове.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Monika_Spasova » 22 Юни 2017, 13:42

ха, супер! Точно моето масло свърши, днес ще отида да си взема, дано след работа да има. Аз го използвам главно за мазане, вие как го ползвате?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Gold » 22 Юни 2017, 17:24

Много хубаво, че сте намерили кокосово масло на промоция. За съжаление нямам Била на близо и ще пропусна добрата цена. :cry:

Аз нещо напоследък хич нямам представа за времето, то юни месец почти мина и видях пост във фейсбук, този уикенд е последния от Баварската Кухня https://web.facebook.com/BavarskaKuhnia ... =3&theater. За малко да го изпусна, мислех, че сме средата на месеца. :???:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот m0n4eto » 22 Юни 2017, 17:37

оха, страхотно изглежда. :bouncymulticolor: малко преди заплата ме хваща, ама си струваа.. по-добре да си взема повече вкусотии за вкъщи на добри цени, отколкото да ям по заведения съмнителни ястия с надути цени.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Lisandra » 22 Юни 2017, 17:39

А, много полезна тема, нали кокосовото масло е за ядене не за мазане?
Мерси за инфото за Баварската кухня, миналата година порядъчно се заредихме. Мъжа ми им е голям фен, естествено бирата и надениците са му приоритет, после кани приятели, голям купон става... :lol:
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Krum » 23 Юни 2017, 08:31

И аз ще отида да си взема, от баварската кухня има много готини неща, които могат да се пробват.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот fawla » 23 Юни 2017, 09:44

Monika_Spasova написа:ха, супер! Точно моето масло свърши, днес ще отида да си взема, дано след работа да има. Аз го използвам главно за мазане, вие как го ползвате?

Аз го използвам не толкова като основна мазнина за готвене, колкото за акцент и аромат. Когато правя палачинки ги мажа са кокосово масло, използвам го и в различни кремове, когато си правя, в сладолед също. Понякога, но за това може да ме биете, смесвам прясно мляко, 2-с.л. кокосово масло, слагам кокосови стърготини малко черен шоколад на парчета и си го прибирам в хладилника, после от време на време ходя и греба по една лъжица, като ми се преяде нещо сладко.. :mrgreen:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта