Качествени продукти на добри цени?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Doktoricata » 13 Юни 2017, 15:05

Замислих се, има ли такива продукти. Напоследък нещата, които ми харесват доста скъпички ми излизат. За храна и здраве пари не щадя, че те са взаимно свързани. Ама ако някой знае деликатесчета, туй онуй на някаква промоцийка, нека да сподели. Ще ни бъде на всички приятно вкусно!
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Guppy » 13 Юни 2017, 15:07

опрелденео полезна тема! :) Сега мога да кажа нещата, които на мен са направили впечатление за тази седмица:
А именно, боровинки в БИлла има на промоция 125 грама за 1.99
Както и, не е много за хапване, но е част от домашните неща свързани със здравето, а именно ароматизатори за тоалетната на Бреф. Друго ако се сетя ще пиша. :!:
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Stark » 13 Юни 2017, 15:57

Много полезна тема, записвам се да я следя.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Pacienti » 13 Юни 2017, 16:45

Благодаря за боровинките, правя страхотен сладкиш, още днес ще мина да взема.
Не знам дали са деликатеси, но видях, че пак има дни на Баварската кухня, цените винаги са промоционални
https://web.facebook.com/BavarskaKuhnia/?fref=ts
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Notification » 14 Юни 2017, 11:40

В Кауфланд има на промоция тази седмица Киноа, ако някой обича, био куркума, която е много готина (аз си правя вода с куркума).
И персил перилен препарат течен, аз съм доволен от него.
Notification
 
Мнения: 67
Регистриран на: 30 Мар 2017, 14:29

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот skyfly » 14 Юни 2017, 12:35

Няколко пъти ходих за боровинки и все не намирах, а моите още не са узрели. :( За киноата ще отида,много я обичам, едно о т малкото неща, които не си отглеждам.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Lollipop » 14 Юни 2017, 15:05

като си говорим за качество, можете ли да ми кажете някое хубаво кокосово масло от което като марка сте доволни?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот nefertiti » 14 Юни 2017, 16:07

Темата е много полезна, браво. Пациенти видях много готино изглежда това събитие Баварска Кухня - хвърлих му око. Падам си по-качествените продукти, а немските са такива. А също сирената са ми голяма слабост в комбинация с чаша вино, може и две. :grin: До кога продължава ивента?

skyfly, ти собствена градина ли си имаш? Чудесно е да си произвеждаш здравословни продукти!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот Gold » 14 Юни 2017, 16:25

От немските неща за хапване препоръчвам местните деликатеси, заслужават си. В Германия съм опитвала страшни попадения. А може в комбинация със салатка, сега за лятото е идеално. :cheerleaderkid:
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Качествени продукти на добри цени?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Юни 2017, 09:39

Gold написа:От немските неща за хапване препоръчвам местните деликатеси, заслужават си. В Германия съм опитвала страшни попадения. А може в комбинация със салатка, сега за лятото е идеално. :cheerleaderkid:

Тези деликатеси могат ли да се намерят по седмиците на Лидл? :) Винаги съм заглеждала колбасите, скоро мисля, че имаше мексиканска седмица или френската също ми е правила впечатление. Не съм вземала да оптивам, цените им ми идват скъпи, но бих пробвала, ако знам, че си струва. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта