Четете ли листовката - преди или след употреба?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Четете ли листовката - преди или след употреба?

Мнениеот Devora » 08 Фев 2012, 11:57

Преди да родя никога не съм обръщала внимание на листовките.Но сега никога не пия лекарство или не се мажа с някакъв крем преди да съм прочела листовката.
Devora
 
Мнения: 43
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:08

Re: Четете ли листовката - преди или след употреба?

Мнениеот djelis5 » 10 Фев 2012, 11:06

Винаги чета листовката. Наясно съм , че колкото и добро да е лекарството , то все пак е лекарство. Най-вече я чета, защото ме интересуват нежелателните реакции. Другото , което проверявам е винаги срока на годност.
djelis5
 
Мнения: 29
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:06

Re: Четете ли листовката - преди или след употреба?

Мнениеот shhuus » 10 Фев 2012, 16:44

Аз също я чета, това ми е първата работа. Даже на витамините ги чета. При което се оказа, че на мен ми е противопоказно да пия витамин С... Така че има защо да се пишат всички тези листовки, не са за подпалки!
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: Четете ли листовката - преди или след употреба?

Мнениеот S_Milenska » 18 Ное 2014, 17:38

Задължително чета листовката преди да взема някое лекарство, най-вече,за да прочета конкретно за какво е,ако е ново за мен и страничните ефекти,защото това е нещото,което трябва да наблюдавам.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Четете ли листовката - преди или след употреба?

Мнениеот delchev » 21 Авг 2019, 14:37

Естествено, че я чета. Дори и лекарят ми да ми е дал ясни и конкретни указания за употребата на лекарствата. Не, че не му вярвам. Той е страхотен специалист. Но искам да съм сигурен, че съм разбрал точната дозировка, да проверя за странични ефекти и какво да правя при евентуално предозиране. Листовката на лекарството е важна! Четете я!
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта