Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот Jully » 16 Юни 2017, 10:29

Много се дразня, когато видя пост във фейсбук, или в някакъв разговор се намекне, че жените са змии, че са злобни, че са к***и, и какво ли още не, а милите невинни мъже са жертва на изключително злобните жени! На какво се дължи това, защо постоянно се лепват някакви злобни обидни етикети върху жените! Дори тук във форума имаме тема - по-възрастен мъж - по любов или облага! А защо някой не пита,ако мъжът е с по-възрастна жена, нима мъжете са такива моралисти, а жените са чудовища. А те горките са принудени да ни търпят, да живеят с нас, да се опитват да оцеляват едва едва в нашата неприятна компания. Не ви ли омръзна постоянно да бъдете обиждани и наричани леки жени, да се подиграват на формите ви, да ви смятат за глупави, по-нисши. Уж живеем в свят, в който сме равни, а в същото време жените все още са злобните, евтините, некачествените хора ... как си го обяснявате това? Заслужават ли жените наистина такива коментари?
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот La_bomba » 16 Юни 2017, 11:23

И аз винаги съм се чудила, с какво сме го заслужили... дори не мога да кажа, че сме чак толкова лоши, колкото се опитват да ни изкарат. А коментарите, че сме онова цензурираното даже не ми се и говори! Мило и драго дават мъжете да се докопат до леглото на някоя жена, а като откаже или се съгласи, все била...! Плиткоумие мъжко!
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот vanusha » 16 Юни 2017, 14:24

Жените се славим с това, че сме си и сами предателки една на друга, сигурно е заради това.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот Lollipop » 16 Юни 2017, 15:58

комплексирани мъже - само това мога да кажа,даже неискам да го пиша с главна буква!!!! За да дават такива определения за жените, тези мъже най-често са недоволни от това, което могат да предложат на жените и са недоволни и от това, че жените съответно не ги харесват. Когато не може да е с някоя тя е .. к****а, когато е с нея - пак така = абсолютно вярно! Искат да получават аи да ги боготворим, а в същото време те да не дават нищо насреща. Но са се родили в грешно време.. мъжее 21 век сме!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот m0n4eto » 16 Юни 2017, 16:25

важното е да не ни пука и да сме над нещата
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Юни 2017, 09:20

Честно и аз не го разбирам, не че си го слагам на сърцето, ама изпитвам недоумение защо говорят така. Малко ми звучи като "гроздето е кисело". Ся, минава ми през ума, че някои жени си заслужават определенията, защото изглеждат така,както ги наричат. За мен не е секси и не е красиво жена да се снима гола с ръце на гърдите, да се снима в предизвикателни пози. Тези неща трябва да се държат за половинката, освен ако не е еротичен модел и да речем, това й е работата. Но ако ние самите не се държим на ниво, как ще искаме отсрещните да ни уважават?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот Rali_hr » 17 Юни 2017, 20:01

Завиждат ни, че сме много готини! И затова винаги нареждат и ни обиждат, сякаш па те самного хубави! От насс да мине се заминаваме с тях. :) Ако можехме сами да се размножаваме, сигурна съм, че повечето жени щяхме да сме лесбийки! :lol: Майтапа настрана, но са много неприятни. Че и децата си учат, че жените са лоши и не струват. Малко са мъжете, които наистина уважават дамите и от сърце признават качествата ни.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот Malina » 18 Юни 2017, 20:44

Според мен е някакво останало от едно време чувство за надмощие и сила, която имат над жените. До не отдавна, жените сме били възпитавани в подчинение на мъжа, защото той е по-важен, по-умен, а ние сме били допълнението, което да поддържа дома чист. Сега такъв тип разделение и надмощие няма, затова и мъжете се налага да си намерят други начини по които да ни "подчинят" и да извисят своята власт. Избиват комплекси, както казахте. А и завист, когато една жена е умра, красива и успешна, тя автоматично е некачествена, явно. Не искам да използвам онази дума,но да.. за нея говоря. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Юни 2017, 10:54

Не знам! Винаги съм се чудила с какво сме го заслужили... И то не винаги жените, които биват обиждани има защо да им се случва.. само за да се покаже надмощие, може би.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Защо винаги дават обидни квалификации за жените?

Мнениеот sparky » 19 Юни 2017, 15:41

Ама , че сте ни оправили :lol: Пепелянки с пепелянки :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sparky
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Фев 2017, 20:40

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта