Как да разкараме мъж натрапник? Съвети и идеи

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как да разкараме мъж натрапник? Съвети и идеи

Мнениеот Violetta » 04 Ное 2011, 23:12

Напоследък все ми досаждат разни мъже, които настояват, че трябва да правим секс. Нямам идея защо, но явно аз ги възбуждам, но като им кажа, че те не ме, става страшно....Дайте съвети, как да разкараме мъже досадници, които искат само секс, а не разбират, че поне капка взаимност трябва...
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Как да разкараме мъж натрапник? Съвети и идеи

Мнениеот valiart » 08 Ное 2011, 19:51

Е защо да са натрапници?! Просто това са дирекни мъже, които отправят запитването си без много да увъртат. Моя съвет е и ти да бъдеш директна с отговора си, с който отказваш или се съгласяваш ;)
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Как да разкараме мъж натрапник? Съвети и идеи

Мнениеот qproin » 10 Ное 2011, 17:21

Е колко страшно може да става.... и аз съм имала обожатели, предимно колеги, които доста настоятелно флиртуваха с мен. Май в кръга на шегата успявах да се справя, а ако са прекалено досадни стана по-рязка и да видим...
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Как да разкараме мъж натрапник? Съвети и идеи

Мнениеот big boss » 11 Ное 2011, 00:02

Violetta написа:Напоследък все ми досаждат разни мъже, които настояват, че трябва да правим секс. Нямам идея защо, но явно аз ги възбуждам, но като им кажа, че те не ме, става страшно....Дайте съвети, как да разкараме мъже досадници, които искат само секс, а не разбират, че поне капка взаимност трябва...

Мъж нямаш ли си, той ще се справи най добре. Чудно ми е как стигна до извода че ги възбуждаш ?
big boss
 
Мнения: 120
Регистриран на: 21 Окт 2011, 13:18

Re: Как да разкараме мъж натрапник? Съвети и идеи

Мнениеот Bella » 11 Ное 2011, 10:42

Violetta написа:Напоследък все ми досаждат разни мъже, които настояват, че трябва да правим секс. Нямам идея защо, но явно аз ги възбуждам, но като им кажа, че те не ме, става страшно....Дайте съвети, как да разкараме мъже досадници, които искат само секс, а не разбират, че поне капка взаимност трябва...

Е ми като не знаеш как да ги разкараш давай на всички :lol: Една жена винаги знае, как, кога и колко ;)
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

14 съвета как да разкараш досадник

Мнениеот hera_00 » 11 Ное 2011, 15:05

Изображение
1. Той: Среща ли ли сме се преди?
Тя: Възможно е, работя на регистратурата в клиниката за венерически болести.



2. Той: Струва ми се, че съм те виждал някъде?
Тя: Да, затова повече не ходя там.

3. Той: Мястото свободно ли е?
Тя: Да, и моето ще е свободно, ако седнете.

4. Той: И какво, отиваме ли у нас?
Тя: Не мисля, че ще се съберем и двамата в една кофа за боклук.

5. Той: У нас или у вас?
Тя: Едновременно. Аз към нас, ти към вас.

6. Той: Бих искал да ти звънна. Как ти е номерът?
Тя: Има го в справочника.
Той: Но не ти знам името!
Тя: И него го има в справочника.

7. Той: А ти с какво се занимаваш професионално?
Тя: Травестит съм.

8. Той: Какви яйца обичаш за закуска?
Тя: Неоплождащи!

9. Той: Айде сега, не се прави. И ти си в тоя клуб поради същата причина, поради която и аз...
Тя: Наистина ли? За да сваляш мъже?

10. Той: Тук съм, за да осъществя и най-смелите ти фантазии!
Тя: Искаш да кажеш, че имаш козел и немска овчарка?

11. Той: Искам да ти се отдам.
Тя: За съжаление, евтини подаръци не приемам.

12. Той: Ако можех да те видя голя, щях да умра от щастие.
Тя: Може! Обаче ако аз те видя гол, ще умра от смях.

13. Той: Заради теб ще отида на края на света.
Тя: Ако можеше и там да си останеш...

14: Той: Какво правиш, за да изглеждаш толкова добре?
Тя: Обратното на това, което правиш ти.
Съветът е форма на носталгия. Даването му е начин да извадиш миналото от отпадъчните води, да го избършеш внимателно, да добоядисаш по-грозните му части и да го възстановиш за повече, отколкото то струва.
Аватар
hera_00
 
Мнения: 61
Регистриран на: 10 Ное 2011, 16:24

10 смешни начина да го разкараш :))))

Мнениеот зозо » 01 Дек 2011, 14:25

Попаднах в нета на много забавни начини да разкараш мъж. На мен лично ми се е налагало да използвам само 1-2 от тях и повярвайте мн е забавно.... :D Ето дами, посмейте се вие 8-)


10 начина да разкараш тъпака ... веднага!

1. Кажи му, че отскоро си лесбийка и го запознай с някоя позната-мъжкарана, за да избегнеш опасността да се зарадва.

2. Изгори ритуално колекцията му от футболни фланелки.

3. Съобщи му, че си бременна. Не от него.

4. Още в началото на връзката обяви, че той е мъжът на живота ти.

5. В пристъп на гняв наречи майка му същинска кобра. Или нещо още по-гадно в този стил.

6. Преспи с най-добрия му приятел. Или с който и да е от приятелите му.

7. Заяви най-отговорно, че е кръгла нула в леглото.

8. Постави му ултиматум – или се жените до месец, или край на връзката ви.

9. Навръх рождения му ден прекали с алкохола и в центъра на дискотеката импровизирай мръсни танци с най-близко стоящия индивид от мъжки пол.

10. Изпрати му sms със съдържание „Сбогом!“ и после си изключи телефона.
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: 10 смешни начина да го разкараш :))))

Мнениеот ДжЪз » 07 Дек 2011, 14:45

зозо написа:Попаднах в нета на много забавни начини да разкараш мъж. На мен лично ми се е налагало да използвам само 1-2 от тях и повярвайте мн е забавно.... :D Ето дами, посмейте се вие 8-)


10 начина да разкараш тъпака ... веднага!

1. Кажи му, че отскоро си лесбийка и го запознай с някоя позната-мъжкарана, за да избегнеш опасността да се зарадва.

2. Изгори ритуално колекцията му от футболни фланелки.

3. Съобщи му, че си бременна. Не от него.

4. Още в началото на връзката обяви, че той е мъжът на живота ти.

5. В пристъп на гняв наречи майка му същинска кобра. Или нещо още по-гадно в този стил.

6. Преспи с най-добрия му приятел. Или с който и да е от приятелите му.

7. Заяви най-отговорно, че е кръгла нула в леглото.

8. Постави му ултиматум – или се жените до месец, или край на връзката ви.

9. Навръх рождения му ден прекали с алкохола и в центъра на дискотеката импровизирай мръсни танци с най-близко стоящия индивид от мъжки пол.

10. Изпрати му sms със съдържание „Сбогом!“ и после си изключи телефона.


хаха зозо, аз съм прилагала десетото правило съм го прилагало, но не действа отблъскващо, напротив засилва желанието още повече. Ако отрежеш един мъж и изчезнеш ненадейно от живота му със сигурност ще останеш за дълго в мислите му.
Аватар
ДжЪз
 
Мнения: 33
Регистриран на: 07 Дек 2011, 13:35

Re: Как да разкараме мъж натрапник? Съвети и идеи

Мнениеот ogi-smile » 04 Фев 2012, 11:45

.... когато, човек се чувства притеснен от нечие присъствие, просто трябва да вземе мерки...
Първо веднага е добре да спре с усмивките и доброто отношение, после да увеличи дистанцията и да намали до максимум контактите си... Добре е да се вдига телефона, за да се изяснява по бързо ситуацията без да се оставя на времето да се справи с проблема...
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Как да разкараме мъж натрапник? Съвети и идеи

Мнениеот Memento » 04 Фев 2012, 17:44

Violetta написа:Напоследък все ми досаждат разни мъже, които настояват, че трябва да правим секс. Нямам идея защо, но явно аз ги възбуждам, но като им кажа, че те не ме, става страшно....Дайте съвети, как да разкараме мъже досадници, които искат само секс, а не разбират, че поне капка взаимност трябва...


ХА! Искали само секс, ама нямало взаимност, че секса малка взаимност ли е бе моме. А за да спрат да ти досаждат просто ти предлагам да спреш със сигналите които издаваш към мъжете, вината не е само тяхна а е и твоя!
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта