Купувате ли храни от прозиводители?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Купувате ли храни от прозиводители?

Мнениеот Malina » 26 Юли 2017, 14:06

Ако добре съм проверила и съм се уверила, че доволните клиенти са истинки и наистина доволни - да. Но не вярвам много на нереални профили в мрежата, които хвалят.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Купувате ли храни от прозиводители?

Мнениеот skyfly » 27 Юли 2017, 09:48

Купувам главно от производители, когато вземам нещо. Аз също продавам част от продукцията си и много държа на това, което продавам.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Купувате ли храни от прозиводители?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Авг 2017, 11:49

Взех един два пъти, малко съм с големи съмнения, купих си едно пиле, чак скоро се реших да го ссготвя, все си предпочитам от магазина.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Купувате ли храни от прозиводители?

Мнениеот Snejna » 10 Май 2018, 09:24

Трудно намирам, а и да си признаем, много са им високи цените. Разбирам, че трудно се поддържа градина и т.н. обаче не може връзка тиквички да са ти 3 лева, а на пазара да са стотинки.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Купувате ли храни от прозиводители?

Мнениеот Anka » 08 Юни 2018, 09:30

В София постоянно доставят различни ферми какви ли не разнообразни хранителни продукти. Много от тези ферми са регистрирани и си работят съвсем законно, по-скоро проблемите са при тея, дето са "купих си от една баба пиле"> От тях не бих си взела, но фермите продават по-скъпо и все пак, който иска качество, трябва да се бръкне. И тъй като софианци могат да си го позволят, затова е и ориентирано на там това нещо.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта