Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот S_Milenska » 01 Юли 2015, 14:39

О, моят ако знаете как ми вика и ми мрънка, сърди се ако разваля яденето, за него той готви перфектно и много знае, но аз трябва да го правя, че да се науча. ...
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот exotic » 01 Юли 2015, 15:19

S_Milenska написа:О, моят ако знаете как ми вика и ми мрънка, сърди се ако разваля яденето, за него той готви перфектно и много знае, но аз трябва да го правя, че да се науча. ...

Това е ужасно подлудяващо, не мислиш ли, поне на мен ми образува сериозни нерви :evil:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот Snejna » 01 Юли 2015, 16:18

Боже, Силви, къде го намери този? МИслих, че е добър човек, много мразя такива властни и важни мъже!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот penelopa » 19 Фев 2016, 15:36

Масово жените готвят и по-успешно се справят в кухнята, но някакси приготвеното от мъж е по-различно, не мога да го обясня. Може би и затова най-известните готвачи са мъже. :grin:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот silver933 » 30 Май 2016, 16:45

penelopa написа:Масово жените готвят и по-успешно се справят в кухнята, но някакси приготвеното от мъж е по-различно, не мога да го обясня. Може би и затова най-известните готвачи са мъже. :grin:

Мъжете могат да се концентрират само в едно нещо и да постигнат големи успехи, докато жените могат да правят сто неща и нито от тях да не е НАЙ. ;) Мъжа като готви - готви. Жената като готви трябва да изчисти, да изпера, да види домашните на детето, да простре, да приготви обяда за училище.. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот Fancy » 31 Май 2016, 10:09

Вярно е, че ние гледаме да свършим няколко неща наведнъж. Но имам и такъв пример пред себе си - и свекър ми готви, и свекърва ми. Но по-хубаво и вкусно се получава на свекървата. Може би защото при него по-скоро е задължение, тя като му каже, че трябва да сготви, тогава го прави :lol: . Те е от любов към готвенето.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот Krum » 31 Май 2016, 17:17

Не знам, ама масово е прехвалено, че готвим по-добре.. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот donni » 07 Юни 2016, 10:41

Не знам, но винаги се казва "на мама манджите" или "на баба манджите". Не съм чувала да има израз "на тати манджите" :twisted: .
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот Локумът » 07 Апр 2017, 11:05

Тяърденията са, че мъжете готвят по-добре, защото се фокусират по-добре в едно нещо, докато жените са по-всестранно развити.
За мен е до талант и тоя талант няма пол. Прави ми впечатление, че ако мъж готви полага повече старание, докато за жената е по-рутинна процедура, може би за тва се набива на очи. Иначе жена ми се оплаква по някви кулинарни групи налазили мъже и жените им се кланят и умилкват, сякаш е дошъл някой световноизвестен готвач пред тях. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот kauda » 15 Окт 2017, 16:19

Ако мъжете имат някаква страст те стават изключитрлно добри, но и с жените е така, те се развиват, като всеки човек. Не знам усет ли е, страст ли е, но аз познавам както жени, които готвят вкусно, така и мъже. Има и жени, които не готвят имъже такива има.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта