Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот Lollipop » 24 Авг 2018, 10:04

Мисля, че е по-добър този, който готви, особено в едно семейство. :lol:
Имам много познати мъже с голямото самочувствие, дето могат да опекат скара и да направят нещо с месо и вече г*зъ им удря тавана от гордост, а жената, че всеки ден готви супи, мусаки, манджи, не се брои, щото не е специалитет.
А останалото, ще ме изивнявате, но примерно известните блогъри са все жени, страхотни неща правят, как човек да не му се дояде. Мъжете са малко тесногръдии все пак нямат тоя нюх и усет или по-скоро го имат много малко. Не говоря изобщо за професионални готвачи.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Авг 2018, 13:05

Lollipop написа:Мисля, че е по-добър този, който готви, особено в едно семейство. :lol:
Имам много познати мъже с голямото самочувствие, дето могат да опекат скара и да направят нещо с месо и вече г*зъ им удря тавана от гордост, а жената, че всеки ден готви супи, мусаки, манджи, не се брои, щото не е специалитет.

ФАКТ! И аз съм забелязала, че ако не става въпрос за професионални готвачи,в повечето случаи мъжете готвят 2-3 неща, а ежедневното изхранване е върху гърба не жените и накрая мъжете били по-добри. Ако жената трябва да готви 2 неща на кръст, със сигурност ще ги прави фантастично.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Авг 2018, 14:13

Не са мнозинство тези, които могат да готвят и обичат да го правят. Казват, че мъжете се развиват по-добре, като готвачи и в която и да е било професия, защото концентрират енергията си само там. Една жена не може да го направи, тя освен готвачка, да речем, трябва да е добър служител, добра чистачка, майка, съпруга, дъщеря.. няма време просто.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот boni bonboni » 27 Авг 2018, 15:08

Прияте ля ми е добър готвач, а баща му е просто страхотен готвач. Не мога да кажа кои са по добри , или си добър или не не зависи дали си мъж или жена :smile:
boni bonboni
 
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Авг 2018, 12:55

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот ivan.stoqnov » 27 Авг 2018, 17:57

Аз залагам на Мъжете :lol: Абе у нас иженат готви, но аз се справям много по-добре в приготвянето на много неща, а на нея често да ви кажа повечето манджи не ѝ се получават. А у вас как е?
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот Pipilota » 28 Авг 2018, 09:49

Не може да се дели на пол, мъже жени. Който готви той е по-добър готвач, хареса ми тая мисъл от по-нагоре. :mrgreen:
Това е като всяка една страст, който го влече се справя добре. Аз обожавам да готвя, мъжът ми не, не мога да сравнявам. Всичко е и знания, колко си отдаден, вътрешно усещане, вкус и т.н. дори не е правилно да се сравняват готвачи, все едно да сравняваш художници. :) Защото за хората, които готвят, храната е изкуство, а не е просто да сложим нещо в чинията и да грухтим там.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои са по-добрите готвачи - мъжете или жените?

Мнениеот Frac » 28 Авг 2018, 17:27

У нас съм само аз жена, аз им готвя и те ядат-така че който готви, той е най-добрия готвач :grin: Извън семейството си има конкурси-да се оправят. Ако има на мен кой да ми готви, янма да предендирам я :grin:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта