Как да стегна вътрешната част на бедрата?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Как да стегна вътрешната част на бедрата?

Мнениеот klarissa » 10 Юли 2017, 10:58

Никога не съм имала проблеми с килограмите или нещо такова, но имам доста отпуснати крака от вътрешната страна на бедрата и това хич не ми харесва.
Иначе мога да кажа, че като цяло съм стегната и имам сравнително добра фигура, въпреки че не съм с идеалните килограми, но аз се чувствам добре и се намирам за красива жена с добри пропорции (165 съм и тежа 60кг). Проблем ми е вътрешната част на бедрата, искам да ги стегна, за да се оформят по-добре, но нямам идея какви упражнения е добре да се правят. Ще се радвам, ако ми дадете някой друг съвет! :heartsfade:
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Как да стегна вътрешната част на бедрата?

Мнениеот skyfly » 10 Юли 2017, 11:34

С клекове бих те посъветвала, както и да си вземеш едни уреди има, които са като прегъната рампа и се свиват и разпъват, слагаш между краката и правиш упражнения.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Как да стегна вътрешната част на бедрата?

Мнениеот Monika_Spasova » 10 Юли 2017, 14:25

Вътрешната част на бедрата съм стягала със стол, по същия начин като описанието горе,само че се хваща стол с вътрешността на прасците и се правят движения настрани. Товабеше моя лаишки начин преди 10 гочини да оформя малко луфт.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да стегна вътрешната част на бедрата?

Мнениеот Malina » 10 Юли 2017, 14:56

За мен това е мисия невъзможна, но ще следя с интерес темата.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да стегна вътрешната част на бедрата?

Мнениеот nefertiti » 11 Юли 2017, 14:35

Това е една от най-трудните зони и за отслабване, и за стягане. Много трудно се променя..Веднъж надебелеем ли в тази област или ако се отпуснем, после ужас. Трябва спорт, здравословно хранене, много течности + процедури за стягане и оформяне.

Но няма невъзможни неща.. гледайте тези дами как изглеждат на годините си.. http://www.highviewart.com/krasota/nyam ... -8431.html
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Как да стегна вътрешната част на бедрата?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Юли 2017, 15:18

Азиатките винаги изглеждат невероятно, много са младолики. Там има огромна индустрия за поддържане на външния вид.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да стегна вътрешната част на бедрата?

Мнениеот nefertiti » 12 Юли 2017, 15:40

Така и трябва според мен.. да се въвеждат нови методи и да се прави най-доброто за постигането на безупречен външен вид. Все пак както изглеждаш, така и се чувстваш. А при нас трудно се откриват добри и опитни специалисти, че и да работят с модерна апаратура. Важното е, че все пак ги има!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10


Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта