УРИНАЛ, дали ще помогне?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот Magi_G » 26 Юли 2013, 14:58

Micky и Сиско са мнооого прави! На мен само Уринал ми помага! Взимах Уринал акут по 2 таблетки за 5 дни и после продължих още 1 седмица по 1 таблетка. За съжаление цистита е голяма напаст, но добре поне, че има сполучливи медикаменти на наше разположение! ;)
Magi_G
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Юли 2013, 14:56

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот Djidji » 06 Авг 2013, 13:41

Да, Уринал ще помоне, ако го взимате в правилната доза – по-добре си купете Уринал Акут (той е най-силният от всички подобни с червена боровинка), пие се по 2 таблетки на ден (през 6 или 8 часа) и много бързо действа. Аз преди 2 години направих остър цистит с кръв в урината и много силно възпаление, наложи се да отида на спешен кабинет в Пирогов, а докторът искаше да ме приеме в болницата. Аз не се съгласих, той ми изписа Зинат 500 – но няколко дни след като изпих антибиотика циститът се повтори, а на всичкото отгоре получих и гъбички... кошмар. Тогава гинекологът ме посъветва да изпия 2 опаковки Уринал Акут – едната по 3 таблетки на ден (3 пъти по 1 таблетка), а втората – по 1 таблетка на ден. Не само, че този Уринал Акут ми реши проблема с цистита, но и нямах допълнителни тревоги след това, както се случи с антибиотика.
Djidji
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Авг 2013, 13:35

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот spring » 09 Авг 2013, 12:01

Дано помага, че хванах цистит от един басейн и лекарката ми предписа антибиотик...Мисля първо да се пробвам с нещо био, преди да се тровя...
spring
 
Мнения: 120
Регистриран на: 10 Апр 2013, 11:13

Re: УРИНАЛ, дали ще помогне?

Мнениеот николаев » 22 Май 2015, 16:36

Възможно е да успееш да прикриеш някое заболяване, което си хванала, а то да продължава да те яде отвътре, така че бъде внимателна и по-скоро не приемай неща на своя глава :idea: Типичен пример е този цитат по-долу :idea:
spring написа:Дано помага, че хванах цистит от един басейн и лекарката ми предписа антибиотик...Мисля първо да се пробвам с нещо био, преди да се тровя...

не може така да разчиташ на този и онзи какви био заместите на антибиотиците са чули, нали знаеш? :roll:
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron