Шум в бойлер Теси - неадекватно гаранционно обслужване

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Шум в бойлер Теси - неадекватно гаранционно обслужване

Мнениеот Ivaylo » 31 Юли 2017, 08:45

От около 15 дни използвам бойлер Теси. При първото пускане, бойлерът бе безпогрешен - загря и нямаше проблеми. При последващата употреба /след 3-4 седмици - в жилището нямаше никой преди това/, уредът започна да шуми при загряване.
Свързах се почти веднага с телефоните за гаранционно обслужване. Оказа се, че ТЕСИ нямат добро обслужване и сега се мъчат да ме убедят, че е нормално "всеки бойлер да шуми при загряване". Усещам се измамен!
Цялата история /до момента/ можете да прочетете тук: http://ivaylotonchev.blogspot.bg/2017/07/blog-post_28.html
Оказа се, че много хора не са доволни от ТЕСИ и от обслужването им. Вие на какво мнение сте, шумят ли вашите бойлери Теси?
Приемате ли, че е нормално да ви шуми ЧИСТО НОВ БОЙЛЕР, пък дори и от много рекламираната марка TESY?
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Шум в бойлер Теси - неадекватно гаранционно обслужване

Мнениеот Локумът » 31 Юли 2017, 11:07

Според мен не трябва да се отказваш, докато не намериш някой,който може да ти даде адекватна помощ и то не такъв пишман майстор. Търси още опции, това е бойлер, един от най-опасните ел. уреди в домакинството.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Шум в бойлер Теси - неадекватно гаранционно обслужване

Мнениеот Malina » 31 Юли 2017, 13:29

това е бойлер, без да получа поне няколко мнения не бих се оставила. Според мен трябва все още да искаш мненияпреди да се откажеш и да се примириш с това, че е шумен.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Шум в бойлер Теси - неадекватно гаранционно обслужване

Мнениеот Kaya » 31 Юли 2017, 14:32

Много ме хваща яд, когато купуваш нещо за доста пари, бойлерите не са евтини и накрая не получаваш адекватна информация за състоянието на бойлера ти.. тъпа история.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта