Бихте ли татуирали подмишниците си?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Сеп 2017, 12:59

Точно подмишниците не бих. Виж, някоя друга част от тялото бих се съгласила, но за подмишниците бих имала големи опасения, ако не дай си Боже един ден ми трябва яснота за лимфите там, с едни такива татуировки доста грешни диагнози могат да се сложат.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот mix_twix » 05 Апр 2018, 15:53

В крайна сметка се отказах, реших, че може би малко по-натур вид там няма да навреди, така да се каже. :roll:
Все пак не спирам да се чудя, дали има опасност за здравето при по-деликатните области, където има наситено количество лимфни възли.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот sad » 05 Апр 2018, 16:01

не не бих.
Татъировките и пиърсингите имат методика на правене и поддържане.
да си шибнеш татус на подмишниците е като да решиш да си татуираш езика -тегаво.
1. много боли
2. докато зарастне ще боли още много
3. докато зарастне трябва да се поддържа идеална хигиена и мазане с поне 1 вид препоръчан от майстора крем
4. порите там са широки и татусът ще преживее мн. промени.
5. всяко третиране на кожата там променя външния му вид - т.е. бръснене и депилатоар ще го загрубят.....
накрая ще е много болка и труд (че и пари) отиват по дяволите, защото мястото е кофти
тц, не е за мен
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот cakes » 05 Апр 2018, 17:21

Тва е отврат бе, прилича не петна, сякаш имаш огромна туша косми под мишниците!
Аватар
cakes
 
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Мар 2018, 14:44

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот Malina » 10 Апр 2018, 13:58

cakes написа:Тва е отврат бе, прилича не петна, сякаш имаш огромна туша косми под мишниците!

И на мен на това ми прилича, татуировките не винаги са особено красиви и много успешни.. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот Тъжна Луна » 10 Апр 2018, 16:19

Точно там да се татуира някой ми се струва проява на мноооого лош вкус, настрани от тома колко е опасно. Те всички татуировки не са безопасни. Но татуировките под мишниците изглеждат като все едно е мръсно.. имам позната с такава, татуира си око, представете си! Пълен отврат! :???:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Апр 2018, 15:07

Тъжна Луна написа:Точно там да се татуира някой ми се струва проява на мноооого лош вкус, настрани от тома колко е опасно. Те всички татуировки не са безопасни. Но татуировките под мишниците изглеждат като все едно е мръсно.. имам позната с такава, татуира си око, представете си! Пълен отврат! :???:

наистина си татуира око подмишницата? Наистина някои хора нямат акъл, какви глупости правят, само и само да се представят като по-интересни, а после се чудят как да си махат татуировките или да ги прикриват.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот Rali_hr » 12 Апр 2018, 16:15

не, така както и не бих татуирала ръцете си от лакета надолу, подобни неща могат да създадат лошо впечатление например при интервю за работа, по-добре да се шарим там, където няма да с евижда.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот Kremiliya » 30 Апр 2018, 10:57

Аз изобщо не одобрявам татуировките, какво остава на толкова деикатно място, аи със сигурност бързо ще се захаби там.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бихте ли татуирали подмишниците си?

Мнениеот p.petrov » 01 Май 2018, 04:10

Точно там не бих, но целите ръце с удоволствие един ден ще ги татуирам. :)
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта