Влюбена ли е в мен?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Влюбена ли е в мен?

Мнениеот han100 » 04 Сеп 2017, 19:02

kalina_216 написа:Какво се случва с тоята история? :mrgreen: Дали има хепиенд, а може баща ти да й е платил достатъчно, за да ти стане и жена? :lol:


Разби ми сърцето :cry: Сега седя и плача по цял ден вкъщи. Неизлизам никъде. Депресиран съм.
Споделих и чувствата си и и предложих с един евтин пръстен, който го закупих от спестените ми пари а тя сподели, че не ме обича. Повече неща да чувам за нея. В живота няма любов.
han100
 
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Авг 2017, 15:27

Re: Влюбена ли е в мен?

Мнениеот Локумът » 05 Сеп 2017, 10:34

Виж какво, още си супер млад, да тръгваш да правиш предложения, по принцип. Това не е само да покажеш на някой, че го обичаш, ама това е създаване на семейство, за което ще се грижиш. Как ще се грижиш, със спестявания, които ти остават от джобните, дето ти дава баща ти?! Наясно си, че тва няма как да стане.
Баща ти е постъпил като пълен идиот да ти причини такова нещо. Стягай се, щото никоя жена не харесва лигльовци. Продължавай си живота, а това ще мине. Няма кво да седиш у вас и да ревеш. Я се стягай :bump:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Влюбена ли е в мен?

Мнениеот Lili_pili » 14 Сеп 2017, 14:24

Преглътни случилото се и продължавай напред, нищо ти няма. И кажи на баща си като иска да ти помогне, да те води на психолог, не да ти наема момичета...
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Влюбена ли е в мен?

Мнениеот miron » 21 Сеп 2017, 12:19

Този младеж да не направи някоя глупост... ти смятай какви родители отглеждат хора.. съвсем сериозно виждам, как някои хора не стават за размножаване, н овъпреки това са го направили..
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Влюбена ли е в мен?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Яну 2018, 13:22

И на мен ми е интересно какво ли е станалао с тази история! И как ли се чувства бащата, направо не мога да повярвам, че има такива хора, да наеме момиче, което да излиза със сина му! Сбъркана история!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Влюбена ли е в мен?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Яну 2018, 14:02

Това се случва по филмите, не мога да поврвам, че и в наши дни нещо такова е възможно, постижимо и че се случва. :shock:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта