Финастерид - oт къде да намеря?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Финастерид - oт къде да намеря?

Мнениеот hollow11 » 24 Авг 2017, 02:34

Здравейте, на 20 съм и страдам от андрогенен (наследствен) косопад, идваш от рода на баща ми. Обмислях ползването на Финастерид (пропеция) и Низорал за справяне с проблема, но ми бе казано че финастерид (дори и във вид на проскар) вече не се продава в България. Вярно ли е това, и ако да - какво мога да направя за да запазя косата си? Косопадът ми е в начален стадий, за момента само в линията на косата, като ясно се вижда намаляне в областта на ъглите.

П.С - можете ли да ми препоръчате дерматолог от Варна, който се занимава предимно с видове косопад, понеже в окръжна болница ми казаха че било от стреса и нямало нищо страшно, щяла да порастне отново.. е , мина над половин година, стреса го няма но косопадът си продължава. :sad:
hollow11
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Авг 2017, 02:22

Re: Финастерид - oт къде да намеря?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 27 Дек 2019, 14:18

Препоръчвам Ви д-р Татяна Божилова. Работи в Аджибадем Сити Клиник МЦ Варна и е един от най-добрите дерматолози в града.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Финастерид - oт къде да намеря?

Мнениеот Елена Стоянова » 28 Дек 2019, 13:22

Не зная дали Финастерид може да бъде намерен в България, но във Варна мога да ви препоръчам доц. д-р Илко Бакърджиев. Повече информация може да видите на сайта му: http://skin-bg.com/
Елена Стоянова
 
Мнения: 108
Регистриран на: 23 Ное 2019, 16:54

Re: Финастерид - oт къде да намеря?

Мнениеот victorYa » 03 Яну 2020, 20:46

Самата идея да се суетите покрай загубените коси е глупава. Не се тровете с химия. Някои от най-секси мъжете са плешиви.
victorYa
 
Мнения: 28
Регистриран на: 25 Юли 2019, 19:38


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта