Одобрявате ли голите снимки на деца?

Любими рецепти, интересни вариации, модерни ястия, съвети при готвене

Одобрявате ли голите снимки на деца?

Мнениеот Jully » 24 Авг 2017, 14:52

Всички сме правили голи снимки на бебетата си и на децата си още като съвсем малки, или например на морето. Но след време, хората растат и тези снимки не са много подходящи, защото в един период любопитството за интимните части нараства. Ако кажа, че и аз нямам такива снимки на децата ми - ще излъжа. Още като бебенца съм ги снимала в банята да речем, да. Но не съм правила публични тези снимки. замислих се до днес. Съученичка на сина ми (1 за 2 клас), майка й публикува нейна снимка във фейсбук в обществен профил напълно голо детето.. разбирайте нсимката е от главата до коленете... Направо ми призля! Не трябва ли в един момент да започнем да пазим интимния "живот" на децата си ние, вместо да чакаме от тях да започнат да се срамуват? Какво мислите за голите снимки и правите ли такива на децата си?
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Одобрявате ли голите снимки на деца?

Мнениеот asdddwww » 25 Авг 2017, 08:47

Ами аз не одобравям и да виждам голи деца/хора след като са минали 4 - 5 години. :mrgreen: Винаги ми става неудобно, особено ако виждам някое малко момиченце там, чувствам се направо като педофил, а то някой път просто виждаш някои неща и без да гледаш зорлян.А по-големи, според мен самите родители поставят децата си в неудобни ситуации..
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Одобрявате ли голите снимки на деца?

Мнениеот kalina_216 » 25 Авг 2017, 10:03

Всеки родител решава, може би тези снимки трябва да бъдат за лично ползване, да си ги гледат вкъщи, макар че всички като пораснем .. се чувстваме неудобно от голите си снимки, дори и да сме били на 1 годинка. :roll: А да се пускат в социалната мрежа е идиотия... особено като знаем какви хора гледат.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Одобрявате ли голите снимки на деца?

Мнениеот krasi_more » 25 Авг 2017, 10:58

Не, не ми харесват, имам син на 3 години и кога не съм му правила такива снимки, на плажа рядко е гол, само докато го преоблека. Но да го снимам и после да качвам снимките в мрежата, не може да се случи. Не е необходимо да се акцентира върху голотата, колкото и да е невинна, когато говорим за деца, все пак не е добре. Нека децата да се чувстват добре и комфортно, а и не виждам някакви ползи от това да се изпичат целите чисто голи... че да е толкова важно. А при момиченцата ми е адски странно като ги видя как се заравят в пясък, а опасности от инфекции и бактерии има толкова много, нека да са облечени с един бански няма да им навреди.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Одобрявате ли голите снимки на деца?

Мнениеот Jolene » 25 Авг 2017, 11:46

Не ми пречат, но и аз не бих сложила такава снимка в интернет, да се вижда от всички хора, които им падне, мисля, че и по-фино можем да покажем как си прекарваме на морето. Иначе да се разхождат голи дечица по плажа по никакъв начин не ме смущава, намирам го за напълно нормално. Притеснявам се и аз като вас за пясъка,че се търка по интимните им части и замърсяванията са повечко така.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Одобрявате ли голите снимки на деца?

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Авг 2017, 14:41

Не ми пречат, мисля, че излишно се вглеждате и втилясвате, децата не показват нищо срамно.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Одобрявате ли голите снимки на деца?

Мнениеот Стефи Колева » 30 Яну 2019, 16:22

Категорично не и един ден, когато имам деца, не бих публикувала никъде такива снимки. По принцип не искам да са обществено достояние, но пък голи - съвсем. Толкова откачени и извратени хора има. :roll:
Стефи Колева
 
Мнения: 66
Регистриран на: 08 Яну 2019, 13:32

Re: Одобрявате ли голите снимки на деца?

Мнениеот smile :) » 17 Юни 2019, 10:05

Не одобрявам въобще качването на снимки в интернет и не го правя. Знам, че е като краста и трудно се спира. Най-добрата ми приятелка има дете и все се зарича, че няма да качва повече, а продължава.
smile :)
 
Мнения: 43
Регистриран на: 14 Юни 2019, 09:39


Назад към Рецепти и полезни съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта