Овесените ядки - най-добрата закуска

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот Pipilota » 05 Дек 2017, 11:44

определено овесените ядки са най-добрата закуска, стига човек да иска да ги яде, защото много често искаме да се храним здравословно, а не го правим,или ядем някакви глупости, защото сме решили, че не ни е достатъчно вкусно
А овесените ядки за мен с аедна от най-добрите храни.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот Гълъбина_55 » 16 Мар 2018, 18:34

Много обичам овесени ядки, но гледам да не прекалявам с тях. Иначе си правя всяка седмица. Добавям мляко, орехи и пресни или сушени плодове като стафиди, ананас, папая и други. Става много вкусно.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот Malina » 17 Мар 2018, 13:26

Гълъбина_55 написа:Много обичам овесени ядки, но гледам да не прекалявам с тях. Иначе си правя всяка седмица. Добавям мляко, орехи и пресни или сушени плодове като стафиди, ананас, папая и други. Става много вкусно.

зависи какво количество ядеш, ако си позволяваш по 2-3 супени лъжици (което за мен е нормално количество за една порция), няма причина да се ограничаваш,след като ги обичаш. Добавките с амного важни, аз си правя със извара, малко мед, плодове и ядки, също няколко парченца кокос. Реално останалите съставки са много повече и по-засищащи от самите ядки, но пък от овесените ядки получавам киселини, затова ги избягвам.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот skyfly » 25 Юни 2018, 11:22

На мен напследък ми предизвикват киселини и не ги ям,но опредлено са една от най-добрите закуски, които може да консумираме. Дават енергия, имат малко калории и са много полезни, богат и на фибри а в наши дни кой ли не страда от запек.. :mrgreen:
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот Jully » 25 Юни 2018, 16:22

Аз много обичам овесени ядки и ям всеки ден, дали ще е запърво ядене или пък за следобедна закуска,а и понякога обядвам с тях. Добавям им различни семена, ядки и плодове и ставта много вкусни, опитвала съм и със заквасена сметана също ми харесаха много.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот Frac » 25 Юни 2018, 16:45

Е, явно аз съм единствената тук, която не обича овесени ядки. Яла съм ги, еми не са ми вкусни, сории. Предпочитам да си ям плод, мед или друго, но не и в комбинация овесени ядки. На мен ми се подува стомаха и не ми е конфортно.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Юни 2018, 18:54

Frac написа:Е, явно аз съм единствената тук, която не обича овесени ядки. Яла съм ги, еми не са ми вкусни, сории. Предпочитам да си ям плод, мед или друго, но не и в комбинация овесени ядки. На мен ми се подува стомаха и не ми е конфортно.


И това е възможно, на мен също не винаги ми дейсват добре, има някои които ми понасят повече от други
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот ivan.stoqnov » 19 Юли 2018, 17:31

Овесени ядки туй каква закуска е бре хора и тя х@й вдига ли. Я си направете един мощен сандвич с шунчица, кашкавалче и краставички пък после стойте цял ден с гладните. Туй може жените да го ядат, но не е за мен :smile:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот Dalia » 20 Юли 2018, 18:14

обожавам ги! Мога да ги ям по цял де с всичко! изпробвам различни рецепти с тях имам и една за мъфини стават страхотни!
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Овесените ядки - най-добрата закуска

Мнениеот Pipilota » 23 Юли 2018, 12:38

ivan.stoqnov написа:Овесени ядки туй каква закуска е бре хора и тя х@й вдига ли. Я си направете един мощен сандвич с шунчица, кашкавалче и краставички пък после стойте цял ден с гладните. Туй може жените да го ядат, но не е за мен :smile:

закуската ти от сандвич да знаеш, че е най-лошият избор. Бърз въглехидрат, след който 1 час по-късно си гладен, да не говорим, че само с 1 сандвич трудно да се заситиш и смятай калориите за деня колко стават, само от закуската.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта