Изводите след убийството на Никол – мъдрим наргилетата!

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Изводите след убийството на Никол – мъдрим наргилетата!

Мнениеот Malina » 30 Авг 2017, 10:02

Всички знаем за случая за убитото 11 годишно момиче в Бургас. След случая, седмица - две по-късно спря да се говори за убиеца, за това какво се случва с младите, а най-големият извод, който си направиха политиците от случилото се беше, че видиш ли, те не са се сетили да сложат някакви регламенти за използването на наргилета. :nono:
Демек, един млад живот си замина и най-големият проблем се оказа, че нямало закон за наргилетата. :shrug: Сега трябва да се чудим, дали Никол трябва да бъде ползвана като героиня и да бъде изрисувана върху закона за наргилетата, явно умря за това, за да има закон за тези така опасни наргилета. :scratchheadblue: Пък какво се е случило, как да се обърне внимание на интернет безопасността, как да се ограничи агресията, как да се вкарат повече психолози,които да работят с тийнейджърите, как да се обърне внимание на проблема с бесните пубертети не е от значение, защото ще оправим наргилетата. :!:
Нека сме спокойни вече, Българския парламент ще се погрижи за наргилетата! :clappingorange:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Изводите след убийството на Никол – мъдрим наргилетата!

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Авг 2017, 11:04

Не, сериозно това не е нормално. И аз се зачудих как можа да стане такава бомба от този случай. Да то бомба ясно защо става, но да избухне с наргилета направо ме потресе. Никой не се интересува от това, какво се е сбъркало с младежите ни. Но виж наргилетата изведнъж станаха най-опасното нещо, което убива деца, явно!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Изводите след убийството на Никол – мъдрим наргилетата!

Мнениеот dinkog » 31 Авг 2017, 08:41

Явно това е най-важното и най-интересното, да се сложи закон на наргилетата. Може би сега е време да чакаме следващата жертва, за да сложат закон за станьолите на дъвките - дали могат или не могат да се използват много кратно.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Изводите след убийството на Никол – мъдрим наргилетата!

Мнениеот Pipilota » 31 Авг 2017, 11:27

И аз съм потресена, че толкова голямо внимание сеобърна на някакви си наргилета, детето беше заколено ... те трънгали да мислят за наргилетата. Това е сбърканата ни държава изобщо не е наред, сериозно.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Изводите след убийството на Никол – мъдрим наргилетата!

Мнениеот Jully » 31 Авг 2017, 13:28

Аз съм потресена от това, какво се случи след смъртта. Най-много се говори за тея наргилета, сякаш те са в основата на проблема. Проблемите са страшно много, агресия, пълна свободия на тези деца, никакво уважение и ценене на живота и на по-възрастните, никакво чувство за отговорност. Това са нещата, върху които трябва да се мисли и върху които трябва да се работи. Те тръгнали да правят наргилета.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Изводите след убийството на Никол – мъдрим наргилетата!

Мнениеот Malina » 01 Сеп 2017, 09:50

Явно това е най-вълнуващото и това, на което трябва да се обърне най-голямо внимание. Другите проблеми не са от значение. Българските политици могат да те изумят с логиката си при решаването на проблеми..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Изводите след убийството на Никол – мъдрим наргилетата!

Мнениеот fawla » 01 Сеп 2017, 11:48

Това показва колко са ни сбъркани поитиците, но показва и какви сме ние. Равнодушно слушаме глупостите им и чукаме на глава, че не се случва на нас, но не правим опит да променим нашия свят, нашата държава така, че да ни е по-добре на нас самите. Има държави, в които само единия им град е голям колкото наша България по население и успяват да управляват в пъти повече хора и т.н. а ние тук се оставяме да се подиграват с на и не правим нищо. От нас самите зависи да променим това. А не да убиват децата ни и после да решаваме проблема, като решим проблем с наргилетата. Ако следващото убийство е заради енергийна напитка и за тях ли ще мислим закони?
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта