Властна и силна

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Властна и силна

Мнениеот jana » 01 Сеп 2017, 10:58

От бившите ми връзки с мъже не съм видяла нищо хубаво. Първото ми гадже ме удряше понякога а второто ми гадже се напиваше. Сега съм сама. Онзи ден гледах в интренет как жени задоволяват мъже отзад. Мисля, че ако задоволя мъж отзад ще се почувствам властна и силна и ще се кефя, че и двамата имаме равни права за задния вход. Жените трябва да имаме равни права с мъжете.
Мъжете в Бг са задръстени и незнам как ще приемат това жена да ги оправи. Ако има мъже в този форум бих искала да споделят, какво мислят.
jana
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 10:45

Re: Властна и силна

Мнениеот ракун » 01 Сеп 2017, 11:11

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Това си е фетишизъм.
Доминирането на жената над мъжа няма нищо общо с правата. Има общо с това какви хора си вкарвате в леглото. И страната, в която сме няма нищо общо с ненанличието ( и наличието ) на подобни практики.
Тук (колкото и да ми е неприятно да го призная) такива неща се случват. :beamup:


Искате да си намерите кого да доминирате (?) и се оплаквате, че ви идват сексуални идеи извън нормата (?), или пък че ви се ще, пък не си намирате жертва, а не успявате....
Странни хора, ей богу!!!!
Аватар
ракун
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 11:05

Re: Властна и силна

Мнениеот kalina_216 » 01 Сеп 2017, 11:14

Сигурна съм, че по този начин ще спрат да те бият и ще намериш мъж, който да те обича и уважава. Това е правилния път, всички жени с успешни връзки правят така. :cheerleadersmileygirl:
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Властна и силна

Мнениеот fawla » 01 Сеп 2017, 11:56

Ти трябва да помислиш как да избягаш от лошия модел мъже, които харесваш, а не да се чудиш как да доминираш върху тях, защото второто няма да има никакъв ефект върху една успешна връзка. Склонна съм да вярвам, че мъже, които позволяват това, няма да са много готини гаджета и отново ще имаш проблеми.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Властна и силна

Мнениеот misho_i » 01 Сеп 2017, 12:27

Ако знаеш откога търся жена, като теб. Ще те уважавам, обичам и ще изпълнявам желанията ти. Ще ти дам пощата ми - misho_i@mail.bg Надявам се да се получи нещо между нас.
misho_i
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Сеп 2017, 12:17

Re: Властна и силна

Мнениеот Pipilota » 02 Сеп 2017, 10:11

Браво! Имаме нова любовна история!!! :mrgreen: Радваме се, когато нашия форум събира хората! :cheerleadersmileygirl: После да кажете как върви връзката, да не забравите от къде сте тръгнали.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Властна и силна

Мнениеот skyfly » 03 Сеп 2017, 08:07

Право казват, че за всеки влак си има пътници... Макар че за мен е ненормално, до някъде. :roll: Ама все пак в наши дни всичките са толкова разкрепостени..
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Властна и силна

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Яну 2018, 10:52

Вижте сред колко луди живеем, сериозно ви казвам, тоя свят е побъркан.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта