Мислите ли, че бихте се справили със създаването на връзка в наши дни?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Мислите ли, че бихте се справили със създаването на връзка в наши дни?

Мнениеот gabinka_80 » 04 Сеп 2017, 14:04

Вече съм щастливо разведена от 6 месеца и не мога да се оплача от мъжко внимание. Като изключим, че е твърде рано да започвам връзка, все по-често взех да се замислям, дали наистина съм способна да създам такава? Сякаш нямам търпение да излизам на срещи, да чакам първата целувка, да мисля дали този или онзи се интересува от мен. :roll: Всичко ми се вижда толкова далечно и сякаш не е моето нещо. А да си призная, въпреки горчивия опит досега, не искам да остарея сама и може би съвсем естествено минават такива мисли покрай главата ми.
Вие мислите ли, че в наши дни бихте се справили със създаването на връзка, с това, през което сте минали , с това, което сте преживели. Можете ли да започнете на ново? Отново да се вълнувате от гаджета, отново да се вълнувате за срещи?
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Мислите ли, че бихте се справили със създаването на връзка в наши дни?

Мнениеот amoreamore » 04 Сеп 2017, 14:24

И аз си мислих като теб, след като се разведох, но после малко по малко нещата започнаха да си идват на мястото и от само себе си почнах да се впечатлявам от това от онова и така създадох отново връзка. Рано ти е и за това ти изглежда толкова невъзможно.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Мислите ли, че бихте се справили със създаването на връзка в наши дни?

Мнениеот magic_boy » 04 Сеп 2017, 15:28

Аз не съм преминал през връзки, ама когато харесваш някой го харесваш, без значение на колко години си. А като имаш свободата да харесваш хората, все ще се получи. Но след като скоро си се развела трябва да изчакаш да ти мине ужаса от брака. :lol:
magic_boy
 
Мнения: 28
Регистриран на: 11 Май 2017, 08:37

Re: Мислите ли, че бихте се справили със създаването на връзка в наши дни?

Мнениеот Elica » 07 Сеп 2017, 10:26

Питаш ли ни нас, които сега сме във възрастта за връзките. Да ти кажа честно , на мен не ми тежи това, че трябва да създавам връзка и да освобождавам чувствата си. Трудно ми е, че не се намира човек, който да го заслужава. повечето мъже са с оскубани вежди, какво може да се очаква от тях? Вместо за семейството си, да си харчат парите за козметички... :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Мислите ли, че бихте се справили със създаването на връзка в наши дни?

Мнениеот Stark » 30 Яну 2018, 13:19

Може да се създаде връзка, ако хората са достатъчно упорити да го направят. :mrgreen: Въпросът е, че изисква сили и .. действие. Не може да се случва без някой да полага усилия за това нещо.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Мислите ли, че бихте се справили със създаването на връзка в наши дни?

Мнениеот Jully » 13 Фев 2018, 13:16

Говорихме си с една приятелка, че е доста трудно да успееш да създадеш истинска и здрава връзка с някой, дори и с пряителите си е трудно да запазиш връзката. Всичко иска хранене...
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Мислите ли, че бихте се справили със създаването на връзка в наши дни?

Мнениеот Kukumicin » 27 Фев 2018, 14:22

ама хич! Хич! изваопще никакви враски нито в миналото нито в сегащното можех и мога да сасдавам. тва е трудна раота зя която триабва да си професор и да са ти ясни сички шашми които животат можи да ти натресе. дори и тогава пак не е мноо сигорна раотата. все си прецакан
Kukumicin
 
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:10


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта