Колко често ремонтирате у дома?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Фев 2015, 16:43

Тъй като съм чуждодомка и не ремонтирам изобщо аз :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Локумът » 09 Фев 2015, 17:31

rabotnata pchela написа:Тъй като съм чуждодомка и не ремонтирам изобщо аз :)

Добре си ти, но друго си е всяка година да си пуснеш отпуска, за да смениш тапетите, да пребоядисаш терасите!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Slavena » 09 Фев 2015, 18:17

У нас ремонтирах само когато общината ми даде жилището, от тогава вече 5г. не съм ремонтирала.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Pipilota » 10 Фев 2015, 10:44

Локумът написа:
rabotnata pchela написа:Тъй като съм чуждодомка и не ремонтирам изобщо аз :)

Добре си ти, но друго си е всяка година да си пуснеш отпуска, за да смениш тапетите, да пребоядисаш терасите!

Да, почивката на българина нали била такава, по другите старани ходят на почивки, а ние ремонтираме панелките, няма как. Аз това лято планирам ремонт. :| Не съм ремонтирала скоро.. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Rali_hr » 09 Юли 2015, 11:18

Ние почти всяко лято ремонтираме, най-вече освежаващ ремонт, боядисваме, сменяме нещо ако има наложително, мебели сменяме при нужда, ако нещо се скъса или развали. Основни ремонти не правим ежегодно. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот magda » 09 Юли 2015, 12:09

И ние вкъщи не ремонтираме редовно вкъщи, ако нещо се наложи се сменя почти веднага, но за боядисване на няколко години, ама да кажем да сменяш пода, защото ти е омръзнал, не ми се връзва :| :D
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Lili_pili » 09 Юли 2015, 12:23

magda написа:И ние вкъщи не ремонтираме редовно вкъщи, ако нещо се наложи се сменя почти веднага, но за боядисване на няколко години, ама да кажем да сменяш пода, защото ти е омръзнал, не ми се връзва :| :D

Аз съм го сменяла моя, реших че с новия ще стои по-добре и така и беше :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Alexandrina » 07 Сеп 2015, 14:22

зависи.моито съседи наример всяко лето все нещо разместват и пренареждат и боядисват. :lol: ама явно, защото са пушачи и виждат,че цигарения дим прецаква стените и много бързо от свежо става пак същата история.
Alexandrina
 
Мнения: 153
Регистриран на: 17 Дек 2014, 14:27

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Сеп 2015, 14:47

Alexandrina написа:зависи.моито съседи наример всяко лето все нещо разместват и пренареждат и боядисват. :lol: ама явно, защото са пушачи и виждат,че цигарения дим прецаква стените и много бързо от свежо става пак същата история.

Да, цигарите наистина много прецакват! Няма спасение от тях за една година смилат стените и никога не изглежда така добре.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот qwerryyy » 07 Сеп 2015, 16:01

Това лято за първи път ремонтирахме толкова основно, иначе главно отгоре отгоре. Обичам да ми е чисто, а и от скоро съм новодомка, харесва ми промяната ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта