Колко често ремонтирате у дома?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот AsenStoev50 » 07 Сеп 2015, 20:46

Не ремонтирам редовно, но понякога се налага.
AsenStoev50
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Сеп 2015, 20:15

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Bass » 07 Сеп 2015, 22:26

Квартирата е новичка, още не сме пипали нищо. Само мебелите си сглобихме, ама те икейските мебели не са много голяма философия за постройка.
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Локумът » 08 Сеп 2015, 10:05

Ремонтираме като луди ние, другото лято се надявам да пропуснем, иначе ще замина 2 месеца в почивка и я оставям мойта сама да си чупи главата. Тя само измисля и кой да го напрай, бай Локума.. ай ше я замоля! Да си боядисва и да си сменя мебели тя, фалирах вече и финансово, емоционално и физически. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Kaya » 08 Сеп 2015, 12:41

Локумът написа:Ремонтираме като луди ние, другото лято се надявам да пропуснем, иначе ще замина 2 месеца в почивка и я оставям мойта сама да си чупи главата. Тя само измисля и кой да го напрай, бай Локума.. ай ше я замоля! Да си боядисва и да си сменя мебели тя, фалирах вече и финансово, емоционално и физически. :mrgreen:

Е, хайде, винаги е по-готино и по уютно да се прибереш в хубав дом, където всичко си е твое, наредено, чистичко и останалото! :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот qwerryyy » 08 Сеп 2015, 15:26

Трудни са ремонтите, но после винаги е много приятно, нали? :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Локумът » 12 Ное 2015, 11:26

qwerryyy написа:Трудни са ремонтите, но после винаги е много приятно, нали? :)

Не винаги, ако знаеш колко пъти като направим нещо и жената като каже "абе не си го представях точно така, ама бива" и ми иде да я удуша щото знам че след 5 месец апак ще писне да ремонтираме. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Lollipop » 12 Ное 2015, 12:35

Локумът написа:
qwerryyy написа:Трудни са ремонтите, но после винаги е много приятно, нали? :)

Не винаги, ако знаеш колко пъти като направим нещо и жената като каже "абе не си го представях точно така, ама бива" и ми иде да я удуша щото знам че след 5 месеца пак ще писне да ремонтираме. :lol:

Е, това чак е гадно, сериозно! Жена ти спирка няма ли :dogrun:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот pavleta » 09 Фев 2016, 15:19

Изпитвам панически страх от ремонтите. След един за малко да се разведа :mrgreen:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Фев 2016, 15:23

pavleta написа:Изпитвам панически страх от ремонтите. След един за малко да се разведа :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: защо толкова разгорещено сте се карали? Мъжът ми много ми угажда, може би защото наема хора за всичко, а той не се занимава с ремонта.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот zagrijena » 10 Фев 2016, 17:10

Ваня Стойчева написа:
pavleta написа:Изпитвам панически страх от ремонтите. След един за малко да се разведа :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: защо толкова разгорещено сте се карали? Мъжът ми много ми угажда, може би защото наема хора за всичко, а той не се занимава с ремонта.


О-о-о, и ние колко сме се карали! Как можа тия майстори да избереш, това не е станало както го искам, писна ми от тая мръсотия! Какво ли не, ама като свършим няма по-щастливи от нас! :grin:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта