Колко често ремонтирате у дома?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Kremiliya » 08 Мар 2016, 13:13

КОгато не си склонен да си платиш добра сума, така после съжаляваш ;)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Mon_ton » 08 Мар 2016, 13:50

От майстор до майстор има разликата и то никак не е малка. Ремонтите на мен ми доставят удоволствие, защото обичам промените било то само в цвета на стените, някой нов детайл ;0
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Elica » 08 Мар 2016, 15:09

Монче, и аз съм същата, хубаво е когато се промени нещо и се внесе свежест у дома. :) На мен също ми харесва и то много. За щастие обаче, живея сама и няма кой да ми казва да не го правя, когато искам нещо просто го променям, но задължително боядисвам стените всяка година, за да се освежи. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Rali_hr » 08 Мар 2016, 16:24

Ако има кой да плаща ремонтите бих ремонтирала редовно, но и д аима кой да ги прави. :) сега с тея две деца и лудницата, която се получава за едно боядисване много много не се натискам.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот penelopa » 11 Мар 2016, 14:26

Мечтая си да дойде някой интериорен дизайнер вкъщи, да му кажа какво искам и след 1 месец да вляза в чисто нова къща без да съм пипнала нищо. Но няма как да стане :grin: !
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот Jolene » 11 Юли 2017, 09:30

penelopa написа:Мечтая си да дойде някой интериорен дизайнер вкъщи, да му кажа какво искам и след 1 месец да вляза в чисто нова къща без да съм пипнала нищо. Но няма как да стане :grin: !

Както в разни предавания, които дават по телевизията в стил Мисия Моят дом. Пускаш ги и те оправят всичко, а ти накрая само се радваш. Колкото и да не ти хареса стила, винаги ще се зарадваш на новото. Чудила съм се, дали се плаща за ремонта... :roll:
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот vanessa_ » 11 Юли 2017, 14:27

Ремонтирам може би почти всяка година, все има нещо, което искам да променя и да направя по-добро. Сега си играхме със стаята на бебчето, макар че е далеч времето, в което ще стои самичко там, но малко по малко почнахме да се занимаваме с неговата стая.Отдено миналата година подмених плота на кухнята.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот eleonorastefanova » 13 Юли 2017, 13:01

Няма година, в която да не сме ремонтирали нещо вкъщи. Последното нещо, което направихме, беше да сложим естествен паркет в спалнята, който поръчахме от http://www.ftparket.com/products/57/estestven-parket . Откакто започнах да пазарувам онлайн, ремонтите ми излизат много по-евтино, защото постоянно се възползвам от големите промоции.
Аватар
eleonorastefanova
 
Мнения: 39
Регистриран на: 05 Яну 2017, 22:31

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот kikimoraa » 13 Юли 2017, 13:44

Не знаех, че естествения паркет е толкова евтин, че то има по-скъпи ламинати. Ние сме сега с естествен, нямам търпение да го махнем, за да сложа ламинат. Не ми харесват изобщо фугите на естествения.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Колко често ремонтирате у дома?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Юли 2017, 15:15

Значи сега като виждам каква е лудница, да ви призная, скоро няма да ремонтирам пак. Макар че за следващото лято ще ми остане банята.. все пак, нямам намерения скоро да къртя, шпакловам, замазвам и т.н., защото няма да ми изветреее в главата скоро тая шпакловка навсякъде.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта